Ve Springfieldu došlo k tragické události. Má v tom prsty děda Simpson? (TV Prima)

Rayen1

Celkem dobrá epizoda, která mi připomněla, jak jsem kdysi taky ulítával na podcastech :D Jinak poselství celkem dobrý, odsuzovat, aniž by bylo dost důkazů? Jen ten konec... uf... ()

Anderton

Podcasty sú mi šumafuk, ale na druhú stranu nechýba zopár veľmi dobrých fórov a ako bonus dosť prekvapivé rozuzlenie, ktoré je tak vtipné, až je smutné. Vlastne presne naopak, tak smutné, až je vtipné. Ale zase svojim spôsobom ide aj o happy end. No a čo Kent? Dúfajme, že na ďalší koniec jeho kariéry sa do ďalšieho dielu zase zabudne. Ako to bude s chudákom Stellanom, to si počkáme do ďalšieho podcastu. ()

Petr.Kocfeld

Abe Simpson v této epizodě má přítelkyni,která ho později opustí.Ona přítelkyně je bývalá herečka.Později se s ní dá zase dohromady.Abe tvrdí,že je to jeho poslední láska.V tomto díle si Springfield myslí,že děda spáchal vraždu,ale Abe přitom nikoho nezabil.Abe je později dokonce i ve vězení.Dávám 60 procent a 3 hvězdy. ()

LachtanShows

Je mi fakt líto, že se tvůrci rozhodli na sílu věnovat spíše aktuálnímu společenskému dění, než třeba cestou parodií nejslavnějších filmů, na nichž stála sláva Simpsonových v dávné první desítce sezón. ()

• Když poslouchá Líza s Marge podcast, tak na gauči není položena kabelka. Později tam už ale je. (Duoscop)