Simpsonovi

Ukázka z filmu
USA, (1989–2024), 277 h 25 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Série(35) / Epizody(768)

Recenze uživatele SNCIS k tomuto seriálu (14)

24 minut (2007) (S18E21)

V průběhu celé epizody jsou narážky na můj oblíbený seriál 24 <3 Je tam i Jack Bauer osobně - V originále ho dabuje přímo Kiefer Sutherland. ()

O čem muži sní (2015) (S27E01)

Napsal bych k této epizodě pořádný komentář... Ale doktor říkal, že nemám dělat nic namáhavého a složitého. To víte - narkolepsie!:D ()

Nekuřte, prosím (2015) (S27E03)

Hlášky: Homer: (Vleze za sprchy.) "Co takhle společná sprška po včerejší noci?" Patty: "Nedívej se na mě!" Homer: "Ale ty jsi všude!" Patty: "Úchyle!" (Homer vyděšeně vyskočí ze sprchy.) Patty: "To tě neučili klepat?" (Homer si do očí chrstne bělidlo.) Patty: "Vypadni odsud!" Homer: "Ještěže jsem slepý." (Homer odchází potkává Barta.) Bart: "Jsem na řadě." Homer: "Ne!" (Chrstne do obličeje Barta bělidlo.) Bart: "Co to sakra děláš?" Homer: "Udělal jsem to z lásky, chlapče." Patty: "Co ten povyk?" (Pronese Patty v županu. Bartovi dojde že mohl vidět Patty nahou.) Bart: "Díky, tati." (Obejme Homera.) Homer: "Není zač, synu." Bart: "Díky, díky, díky, tati." Homer: "Není zač, bude to dobré." - 60%. ()

Halloween je horor (2015) (S27E04)

Halloween u Simpsonových, to je klasická tradice. - Ned Flanders: "Plánuješ i letos vyprávět strašidelné čarodějnické příběhy?" Homer: "Až příští týden. Bude to adaptace filmu Psycho se Skinnerem a jeho máti, Muppetí verze Čaroděje ze země Oz já budu strašák, a v posledním obživne nábytek a ovládne svět, nebo tak něco." Ned: "To zní to skvěle!" Homer: "Lidi to mají rádi." - 80%. ()

Kamarádka s výhodami (2015) (S27E06)

Hlášky: "Jsem Harper, zrovna jsme se přistěhovali, snažím se najít kamarády." - "Líza, bydlím tu od nepaměti, snažím se najít kamarády." / Otec Harper: "A když jsem smutný, kupuju hokejový tým. Nestojí skoro nic a jen dneska jsem vydělal 80 milionů." (Homer tříská hlavou o zeď, než omdlí.) Homer: "Vydělal jsem 80 milionů?" (Homer se probouzí.) Otec Harper: "Ne, ale zesměšnil jsi doktora říkal, že zemřeš." Doktor: "Pořád by mohl." / Marge: "Páni, celý týden, škoda že děti mají školu." Homer: "Marge, prosím, Líza o nic nepřijde a Bart by stejně nic nedohnal." / Otec Harper: "Řekni tvé holce, ať nechá moji dělat věci po svém, protentokrát. A pokaždé jindy." Homer: "Harper, vím, že bych to neměl říkat na tvém ostrově, ale jsi docela rozmazlená. Lízu si nezasloužíš. Nic nemiluju víc, než ji. Je mým sluncem, měsícem a těmi dalšími věcmi." - 90%. ()

Líza dobývá svět (2015) (S27E07)

Tentokrát o Líze a jedné zkrachovalé herečce. - 75%. ()

Bartovo chlapectví (2015) (S27E09)

Film Chlapectví po Simpsonovsku. Hlášky: "Proč je nebe modré?" - "Já nevím, prostě je." - "Proč jsou mraky bílé?" - "Netuším." - "Proč jsou lidé žlutí?" - "Protože je tak Bůh stvořil." - "Proč je tráva zelená?" - "Aby se v ní dal najít golfový míček." / "Mladíku, neměj strach, nemusíš umět číst. Zákazníci si jen ukážou na obrázek burgeru, který budou chtít." / Učení se s tímhle novým ovladačem mě vážně unavilo. Nikdy jsem neviděl zelená tlačitka pro menu. Šílené tlačítka." / "Mám vás rád oba stejně, na 40%. Musím si nechat rezervu." / "Vypadá to, že jsme ukončili světelnou můru na Elm Street." - "Tohle je ale Maple Street, šéfe." / "Když měníš stěrače, stačí vyměnit jen tu gumovou část, ne celý stěrač." - "A kde se dají koupit ty gumičky?" - "To nevím." / "Páni, líbáš tak dobře, jak Terri říkala." - "Počkej, ty nejsi Terri?" - "Ne, já jsem Sherri. Ale jak půjdeme dál, tím líp poznáš rozdíl." / "Ralphe, ty ses dal k armádě?" - "Ano, protože jsem potřeboval kostým na oslavu." - 100%. ()

Dívčí kód (2016) (S27E10)

Aplikace Conrad - žije! Další dost průměrná epizoda. - 50%. ()

Monty Burnsův létající cirkus (2016) (S28E01)

"Moje střevíčky jsou jako ze zlata, když je mám připadám si hrozně bohatá, ty si vezmu jen v onen slavný den až si sednem do kočáru ty a já." - Jak všichni víte dabérka Lízy Simpsonové (Helena Štáchová) zemřela. Líza Simpsonová má tak novou dabérku - Ivanu Korolovou. Hlas mi k Líze zapadá. - 60%. ()

Speciální čarodějnický díl XXVII (2016) (S28E04)

Epizoda číslo 600 - Speciální čarodějnický díl 27! Jakožto zdejší expert na akční filmy, komedie a pochopitelně i horory, mne epizoda potěšila. :D ()

Kouč "K" (2016) (S28E06)

Hlášky: Kirk: "Mám tu pro vás zábavný sport - Lakros." Homer: "Kámo, kámo, kámo." / Homer: "Poprvý můžu říct „dobrá hra“ a myslet to vážně." / Homer: "Jsem si jistej, že mix není jen jedna písnička pořád dokola." Kirk: "Ne, ne, jsou to různé živé verze. Poznáš to některé jsou delší." / Kirk: "Nezapomeňte se posílit rýžovým sendvičem." Homer: ("To je ňouma neví, že děti k vítězství potřebujou salám?") Zápas: "Ty sendviče měly tolik sacharidů!" - "Nikdy jsem nehrál tvrději!" - "Rýžová síla!" ( Springfield vyhraje zápas.) / Homer: "Kirku Van Houtene, nelíbíš se mi. Ale respektuju tě." - 90%. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června