honajz2

Vidím v tom určitě drobné chyby, ale nemám je ani důvod moc řešit, protože to byl prostě a jednoduše nářez. Nějaká akce v tom sice začne strašně rychle a Sasha se chová zase úplně stejně jako předtím, jako by jí v posledních dílech nic nedošlo, ale mimo to je tam hromada zajímavých zvratů - a že jich je fakt hodně - a s každou další minutou mě to strhávalo stále víc a víc. Navíc u některých zvratů jsem fakt čuměl, protože SPOILERY zabít jednu vedlejší postavu, jednu hlavní zabít aspoň na chvílu a jednu hlavní zabít nejspíš definitivně (!!)... to fakt člověk u seriálu pro děti nečeká a popravdě začínám mít čím dál tím větší pocit, že tohle je rozhodně spíš pro ty starší. A ten zvrat se schopnostmi Anny byl taky dost zajímavý. Sice jsem se něčeho takového obával a měl pocit, že kdyby na to došlo, tak mě to jedině tak vytočí, ale samotného mě překvapilo, jak moc v pohodě jsem to vzal. A zvrat s Marcy byl taky něco, když se pak člověk dozví, že se nakonec zachovala snad ještě hůř než Sasha... KONEC SPOILERŮ Tvůrci toho na třetí série dost rozehráli, bude toho třeba dost vysvětlovat a víc mě to na ni nalákat snad ani nemohlo... Zatím nejlepší epizoda celého seriálu. 5* ()

• V čase 0:30, když si Marcy v knihovně prochází knihu „Dr. P's Extraordinary Guide To Magic and Mystery“ můžeme vidět na jedné ze stránek ústředního záporáka Billa Ciphera z animované série Městečko Záhad (od r. 2012), na jejímž vývoji se Matt Braly také podílel. (Jeoffrey)