Pokud Škola zlomených srdcí, tak jedině Katerina:) Žertuji, samozřejmě i celá ta středoškolská parta, kterou jsme měli tolik rádi:) Anita, Danielle, Rose, Allie, Stassy, Barbara, Drazic alias "Dresik," největší borec s tím piercingem v obočí:), Ryan Scheppers, Steve Wiley, Peter Rivers, Con Bordino, Alan Bolton, Nick Poulos, brýlatý Charlie či Bill Southgate. Dodneška si pamatuju nešťastný boxerský zápas Steveho či školní porod Rose a jména některých herců. Nezapomenutelná úvodní znělka, ach jo, jako kdyby to bylo včera...(12.1.2012)

Fantasticky serial, ktory ma sprevadzal celou mojou "heartbreak" strednou skolou :) Uzasne na tom bolo, ze tam neucinkovali len barbinky a kenovia, ale skutocni mladi ludia, so skutocnymi problemami a zivotnymi osudmi. Dala som si zavazok, ze ak sa mi to podari niekedy zohnat, pozriem to cele este raz.(2.9.2009)

Omlouvám se, klaním se a cokoliv jiného. Jenže tenhle seriál je prostě srdcovka. Ať si říká kdo chce co chce ale tohle má úroveň. Scénarista se nebojí nechat umřít hlavní postavu(s těma to tady bylo na pováženou). Ale k jednomu se musím přiznat Katarina byla moje dětská láska. Je prostě nádherná a pokud se teď kouknu jen na upoutávku pocity se stále vracejí. Byla prostě top. Stejně jako ostatní postavy. Tento seriál, myslím tím hlavně první 2 až řady jsou prostě vynikající.(6.4.2013)

Nikdy jsem na zadny podobny slataniny nekoukala, ale tohle bylo neco jinyho =) davali to dycky dyz sem prisla ze skoly, a tak dycky sem to mela zaply a casem se na to zacla i opravdu koukat a sledovat =)) a ono to bylo skutecne dobry a zabavny a i hlavni predstavitele stali za to, ale mohlo me urvat, dyz mi unikl jeden dil a umrel Nick a pak uz zadny flashback.. =/ ale ne, tohle me fakt bavilo =))) a Bolton a posleze i Drazic rulez ;)(18.6.2006)

Seriál mého mladí, který jsem žral jako většina mých spolužáků na tehdejší stanici SuperMax. Nejde o žádný zásadní seriál, ale je určený pro cílovou skupinu, kterou dozajista zasáhl. Určitě záživnější než ty dnešní telenovely a většina seriálů. S pomocí nostalgie krásné tři šterny. A navíc pozornému oku dozajista neunikly dvě představitelky ze seriálu v prvním Matrixu.(4.5.2005)

• - Postava herce Ruperta Reida, Declan Costello, byla pojmenována po zpěváku Elvisu Costellovi, jehož skutečné jméno je Declan MacManus. (Tom Riddle)