Reklama

Reklama

Škola zlomených srdcí

(seriál)
  • Austrálie Heartbreak High
Drama
Austrálie, (1994–1999), 154 h 18 min (Minutáž: 43–46 min)

Hudba:

Todd Hunter

Hrají:

Callan Mulvey, Lara Cox, Emma Roche, Ada Nicodemou, Rel Hunt, Putu Winchester, Salvatore Coco, Barbara Gouskos, Ivar Kants, Stephen O'Rourke, Abi Tucker (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(209)

Obsahy(1)

Parta mladých lidí ze střední školy Hartley v Sydney těsně před vstupem do života dospělých zažívají své první problémy. Od lásky přes drogy až k problémům kde a s kým bydlet… (Kubesz)

Recenze (118)

brando 

všechny recenze uživatele

Seriál mého mladí, který jsem žral jako většina mých spolužáků na tehdejší stanici SuperMax. Nejde o žádný zásadní seriál, ale je určený pro cílovou skupinu, kterou dozajista zasáhl. Určitě záživnější než ty dnešní telenovely a většina seriálů. S pomocí nostalgie krásné tři šterny. A navíc pozornému oku dozajista neunikly dvě představitelky ze seriálu v prvním Matrixu. ()

topi80 

všechny recenze uživatele

Škola zlomených srdcí přišla na obrazovky v době, kdy už byl člověk těmi středoškolskými seriály trochu přesycený. Ale tohle bylo něco jiného. Narozdíl od načesaných uhlazených zbohatlických troubů z Beverly Hills nabídl syrovou podívanou, kde rozhodně nebylo zdaleka největším problémem, co si vzít na sebe či to, zda se z člověka stává po třetím pivu alkoholik. Seriál byl rozdělen do několika fází, kdy se postupně celé party obměňovaly, takže po pár desítkách dílů už jsme sledovali osudy úplně jiné sestavy. Pamatuji si, že sympatický v tom seriálu nebyl snad vůbec nikdo, přesto se na to dalo dívat. Syrovost bez přikrášlení, na teenagerský seriál dosti naturalistické dílo, ze kterého sálala deprese naplno. ()

Reklama

argo.smile 

všechny recenze uživatele

Z nostalgie kedy som sa ponáhľal zo školy domov aby som nepremeskal ani jednu časť na Nove dávam 4*. Vždy to bola taká oddychovka pre mňa. Podobné veci som prežíval aj ja na strednej škole. Tento seriál bol ako naozaj podľa skutočnosti a dospievaní. Každý mal svojich sračiek až po krk, stredoškolské lásky atď a nie ako zbohatlícke BH 90210, ktoré sa snažilo hrať na rodinné pozlátka . Rád by som si pozrel seriál znova ale nikde (zatiaľ) sa už nedá zohnať a žeby ho dávali opäť v TV tak asi ťažko po tých rokoch a dobe prevratu žánrovitosti. Ak by ho mal niekto tu z prítomných komentujúcich poprosím správu a dohodneme sa 😉 ()

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Jo tohle byl seriál mýho mládí, resp. puberty. Vždycky jsem přilítl domů ze školy, zapnul TV a už jsem sledoval, co se přihodí novýho. Dneska už si to moc nevybavuju, ale vím, že moje nejoblíbenější postava byl průserář Drazic, kterej byl sice zápornějšího charakteru, ale přitom byl vlastně klaďas. :D No jo, to byly časy!! ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Pokud Škola zlomených srdcí, tak jedině Katerina:) Žertuji, samozřejmě i celá ta středoškolská parta, kterou jsme měli tolik rádi:) Anita, Danielle, Rose, Allie, Stassy, Barbara, Drazic alias "Dresik," největší borec s tím piercingem v obočí:), Ryan Scheppers, Steve Wiley, Peter Rivers, Con Bordino, Alan Bolton, Nick Poulos, brýlatý Charlie či Bill Southgate. Dodneška si pamatuju nešťastný boxerský zápas Steveho či školní porod Rose a jména některých herců. Nezapomenutelná úvodní znělka, ach jo, jako kdyby to bylo včera... ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Postava herce Ruperta Reida, Declan Costello, byla pojmenována po zpěváku Elvisu Costellovi, jehož skutečné jméno je Declan MacManus. (Tom Riddle)

Reklama

Reklama