"Dresik" byl největší frajer. Pamatuji si, jak jsme hltali každý díl a hlídali jsme každou novinku. Jeho „zakázaná láska“ k Anitě mě prostě brala. Seriál je mnohem skutečnější než např. BH 90210. Drsnější, syrovější. Žadná napomádovaná okrasa, naopak. Plný počet si nezaslouží, ale z mého pohledu je to natolik osvěžující rebelské teenage dílko, že nadhodnotím - a samozřejmě ta nostalgie- to je mrcha.(10.8.2011)

Přesně tak, Radyo. Ale každý seriál má pár hodně dobře natočených dílů, a zdálo se mi, že tady jich je trochu víc než obvykle. Ale tenhle seriál byl zajímavý ještě jednou věcí - pokud jste sledovali bílého králíčka, tak byl vytetován na rameni sličné kyberpunkerky Dujour alias Ady Nicodemou alias Katariny z Heartbreak High:)(14.5.2003)

Pokud Škola zlomených srdcí, tak jedině Katerina:) Žertuji, samozřejmě i celá ta středoškolská parta, kterou jsme měli tolik rádi:) Anita, Danielle, Rose, Allie, Stassy, Barbara, Drazic alias "Dresik," největší borec s tím piercingem v obočí:), Ryan Scheppers, Steve Wiley, Peter Rivers, Con Bordino, Alan Bolton, Nick Poulos, brýlatý Charlie či Bill Southgate. Dodneška si pamatuju nešťastný boxerský zápas Steveho či školní porod Rose a jména některých herců. Nezapomenutelná úvodní znělka, ach jo, jako kdyby to bylo včera...(12.1.2012)

Maminky mají seriály k žehlení, my jsme měli seriály k relaxaci po návratu z vyčerpávající školy:o) Tohle byl jeden z těch, na které jsem se rád díval, ale když mi pár dílů uteklo, svět pro mě nekončil. Už si z toho moc nepamautuju, jen že tam byl sympatický boxer, jehož příběhová linka mě asi zaujala nejvíc a pak nějaký vtipálek, který byl černou ovcí školy. Jo a líbilo se mně, jak ve vyučování seděli na lavicích (teda doufám, že to bylo v tomhle seriálu).(5.5.2011)

Kdo to sledoval každý den po návratu ze základky, nemůže dát méně než 5! Rivers utíkající se svojí učitelkou Sam, Melánie zamilovaná do Ryana, Nick, Katarína, Charlie a především!!! Drazic a Aneta v nejlepších epizodách 102 - 117, společně s úúúžasnou písní od The Big Bag Band - When We Talk About Love!!!(28.6.2009)

• - Postava herce Ruperta Reida, Declan Costello, byla pojmenována po zpěváku Elvisu Costellovi, jehož skutečné jméno je Declan MacManus. (Tom Riddle)