Ovládání mysli

(TV film)
  • USA Control Factor (více)

Lance Bishop (Adam Baldwin) žije klidným a spořádaným životem. Ten se však zcela obrátí naruby ve chvíli, kdy se Lance stane předmětem podivného experimentu, jehož cílem je kontrolovat lidské myšlenky. Kdo stojí za těmito děsivými pokusy? Lance brzy zjistí, že nemůže věřit vůbec nikomu ... Dokonce ani sám sobě... (oficiální text distributora)

SeBig

Uspávající televizní béčko, co srší maximálně tak dvěma-třema zajímavýma momentama, ale jinak je to blbost přímo pro TV diváky novy a primalof stvořená..jen jim to tam puste s padesati reklamama normíkům:-)) ()

Mikecat

To je pocit,ked z niekoho s kym uz 4 roky zijete sa vykluje tajna sexi agentka,ktora je s vami len kvoli praci, dopuje vas experimentami, kde neviete zi zijete alebo snite.Celkom slusny akcak avsak s nevyuzitým potenciálom,tá myšlienka oládanie mysle si pýtala viac. ()

Deimos

VHS/// Obsazení 4/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Adam Baldwin, má to spád, napětí, zajímavou pointu -slabší vedlejší obsazení, nevýrazný záporák, slabší závěr/// Další z filmů na který jsem se hodně těšil. Tentokrát hlavně kvůli sci-fi zápletce. A není to nejhorší. Škoda slabšího, béčkového závěru, jinak bych šel s hodnocením ještě výš. Vidět to před lety tak si Adama Baldwina zřejmě neužiji, ale teď ho znám, takže jsem si jeho roli celkem vychutnával. Stejně tak i dost spletitý příběh, který mě občas napínal neuvěřitelným způsobem. Tento film by si zasloužil i lepší zpracování, protože s látkou se dá pracovat, no ale buďme rádi aspoň za tohle. Nebylo to špatné.///Celkem 63%/// ()

fefee

Také slabšie ale v zásade dalo sa na to pozerať čo ma aj napriek lacným výzorom TV filmu celkom prekvapilo. 2,7* ()

corpsy

Síce sa tu niekto vytvoriť šikovný námet, ktorý možno v dnešnej dobe brať aj za niečo iné, ako sci-fi ( kto vie? ), ale pozabudol, že takáto story potrebuje nadupané, áčkové prevedenie. ()