Animák, který je přesně v duchu Jackieho filmů. Hlavní postava Jackieho reprezentuje a Jackie jí i mluví. Vytknul bych hlavně slabou animaci pozadí, které byla hodně odfláklá. Jinak děj a akce je typická a z počátku hodně zábavná. Postupem času se ale projevují neduhy seriálů, opakování zápletek, drsní stále poražení záporňáci atd.. Celkově fajn, ale víc než jednu sezónu vidět nepotřebuju. (je jich celkem 5)(30.8.2007)

Podarený seriál s dobrými príbehmi. Jackie Chan je dobrá postava na takéto niečo. Ale živý je aj tak najlepší. :)(8.3.2018)

Veľmi podarený animovaný seriál s Jackie Chanom. Veľa humorných scén, ktoré sú slušné, čo je v dnešných časoch rarita.(3.10.2010)

• TomX2

Nie je to úplne márne. Jackie Chan (Police Story, Twin Dragons) je môj obľúbenec a pozerať sa na neho v animovanej podobe je minimálne zaujímavé. Príbehy sú fajn, postavy sú sympatické a miestami je seriál veľmi zábavný, no predsa tomu niečo chýba. Dávam silné tri - "normálny" Jackie toho predvedie predsa len viac.(1.3.2018)

• - Robert Duran a Roshaun Hawley soutěžili v letech 2001 i 2002 o cenu Daytime Emmy v kategorii nejlepší editace zvuku. (Terva)

• - Strýko Chan bol ako dieťa súčasťou divadelnej skupiny Seven Little Fortunes, podobne ako mladý Jackie Chan. (riso677)

• - Predobrazom pre postavu Strýka Chana je Charles Chan, otec Jackieho Chana. (riso677)