Reklama

Reklama

Obsahy(1)

1. Příčina smrti: V odlehlé aljašské vesnici Nome někdo zastřelí Sonyu Ivanoffovou. Při dopadení vraha spoléhají detektivové na forenzní vědu.
2. Pohřbená tajemství: Poté, co je po odchodu na pochůzku zastřelena 80letá Dorothy Murphyová, odhalí vyšetřovatelé propojení jejího případu s nevyřešeným případem střelby z projíždějícího auta.
3. Lonnie David Franklin Jr.: Koncem 80. let nepolapitelný sériový vrah slídil v ulicích Los Angeles. O dvacet let později ukončí nová technologie vládu zločince, který získal přezdívku Grim Sleeper.
4. Zdroj všeho zla: Malá dívka zmizí z maloměsta a detektivové podezírají lidi kolem rodiny. Forenzní věda a informace vedou k důvěryhodnému příteli s temnou minulostí.
5. Klepání na dveře: Mučení a vražda matky otřese komunitou v Newtonu do základů. Když se začne pohřešovat další žena, zjistí policie, že oba případy mohou být propojeny.
6. Čelisti smrti: Jedné noci je zavražděna matka, ale sadistický vrah po sobě nezanechá jedinou stopu. Zdá se však, že útok o několik měsíců později v jiném státě provedla ta samá osoba. (TV ID Xtra)

(více)

Reklama

Reklama