V ohrožení života

Yuda Acco

Kostýmy:

Kevin Ian Ackerman
  • Jenda

Ze začátku jsem měl pocit, že se jedná o obyčejný řadový klišovitý thriller o rodině kterou přepadne banda lupičů, a po celý začátek mě v tom utvrzoval scénář, který si chystal půdu pro další zvraty v ději pomocí astmatického synka, který musí brát léky a používá inhalátor jinak se dusí, hraje si s autem na ovládání s připevněnou videokamerou nebo nezvladatelnou pubertální dceru. To jsme už viděli v mnoha známějších filmech. O to více mě překvapilo, že se v průběhu filmu nesalo, že by svázaný chlapec potřeboval prášky a umíral nebo by užil kameru na autíčku k nafilmování zločinců. Přesto mě přišel film mírně fádní.(15.2.2007)

• shantim

Jde o naprosto podprůměrný thriller, u kterého se člověk nebojí a jen čeká, kdy už konečně skončí. Kdy skončí film, ne padouch. 23% hvězdiček(11.10.2009)

• bassator

Amatéřina nebo sra... první třídy. Fuuuuj... - 24. 11. 2012 - 5%(24.11.2012)