Ostrov pohody

Petra Barchi

Kostýmy:

Lynn Falconer
  • TO

Ally a Patsy jako lesbičky! Baldwin jako psychopat, co se jim vklíní do jejich vztahu. Penn jako polda. Obyčejný thriller s několika překvapivými zvraty na konci.(17.10.2006)

• andy60

Jak už bývá u DVD Edice zvykem - žádné zázraky čekat nelze. V rámci tohoto vydavatelství silný nadprůměr, všeobecně však velmi slabé. Není se čeho chytit, děj tuctový, bez napětí, bez vtipu, taková rutina, u které podřimujete, protože vás vlastně ani moc nezajímá, jak film dopadne.(15.4.2017)

• Campbell

Celkem zklamání, čekal bych že film ve kterám hraje Baldwin a Penn bude aspon záruka zábavnosti, ale kde nic tu nic. Hlavní herečka je neuvěřitelně otravná stejně tak jako její práce, za kterou bych jí zabil. Pak nastoupí hlavní příběh s ostrovem a to taky teda moc nevyčnívá. Film je strašně unylej a na to že trvá kolem 80 minut tak se táhne, navíc konec i když jsem ho nečekal tak mě ani nepřekvapil. Dávám 2*, čekal jsem o něco víc.(30.12.2011)

Pro mě celkem slušná podívaná ikdyž to mohlo být silnější ale co už...každý má své oblíbené žánry a hodnotíme přece podle sebe.(14.10.2012)

• yelcin

Vidieť vo filme Patsy Kensit ma vždy poteší aj keď nie vždy ide o filmový zážitok ,ale priznajme si , ktorý chlap si nepozrie rád film s peknou ženou. Čo sa týka filmu tak dej nudný a predvídateľný a vyslovene slabý.(3.3.2013)