Katy Keene

Komedie / Drama / Hudební
USA, 2020, 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Kamera:

Brendan Uegama

Epizody(13)

Vabr

Miluju Riverdale, a tak jsem si nemohl tohle, jako související seriál, ujít. Moc se mi líbí tvůrčí schopnosti Roberto Aguirre-Sacasa a zde se to jen potvrzuje. V každém díle se toho plno děje, sleduje se to hezky, plyne to a má to své kouzlo přesně tak jako Riverdale. Hodně oceňuju postavu Katy Keene a Josie. Josie byla snad největším tahounem seriálu a ona jako spojovník se moc pro seriál vyplatila. Máte tam hodně linek, takže vás můžou bavit každá jinak a nebo všechny skvěle! Uznávám, že je to trochu moc gay a snílkovský, ale to je vibe, který je hlavním motivem a myslím, že ani nijak nevadí. Překvapilo mě kolik postav z Riverdaleu tu bylo. Hrozně mě to bavilo sledovat a spojovat si to. Jen škoda, že jsem Katy Keene neviděl před 5. sérií Riverdaleu 😃. Moc jsem Pepper zezačátku nemusel, ale postupem se hezky vyšvihla a byla taky jedinečná svým charakterem. Líbí se mi, jak do seriálů používá britský herce XD. Nejradši jsem měl Josie. Jde vidět, že by seriál rád pokračoval 2. sérií, ale to se bohužel nestalo a nestane. Škoda, ale jako jednorázovka dost pěkný. Vyhodnocení: Roberto Aguirre-Sacasa přidávám do oblíbených, protože na jeho tvorbě ujíždím (výjimka Sabriny). Tohle jsem zkoukl za 3 dny ()

viky13

Na odreagování to jde, ale ty postavy mi k srdci prostě nepřirostly. Myslela jsem si, že moje favoritka bude sama Katy, ale postupem času mi to její neoblomné správňáctví začalo lézt na nervy. Ta holka vidí svět strašně černobíle, člověk je dle ní prostě hodnej a nebo zlej. Ale tak to přece ve skutečnosti není ne? ()