Sanitka

• angličtina The Ambulance
Československo, 1984, 10 h 52 min (Minutáž: 57–60 min)

Režie:

Jiří Adamec

Scénář:

Jiří Hubač

Epizody(11)

Recenze uživatele Prometheus k tomuto seriálu (1)

Sanitka (1984)

Já to nechápu, furt sem lidi budou tahat minulej režim, ale stejně se nepoučí, hlavně že se mi slušní máme lépe že? Nechápu ani ta nízká hodnocení. Dříve jsem Sanitku nemusel, protože jsem byl ještě malej nerozumnej harant, ale dnes se na ní s chutí podívám a hodně rád. Především, připomenutí skvělých herců, nějaké ty ideje o nějakém tom správném morálním jednání a především úžasnému hudebnímu doprovodu. Není to sice majsterštich, ale rozhodně 4 hvězdy si zaslouží. Navíc velice si ctím těžké práce záchranářů a obvzláště těch dobrých. Ten seriál je myslím si dobrou poctou jejich vykonané práci. A kor dneska to mají těžké kvůli chování některých pacientů a lidí. Jsem zvědav na novou sanitku, jen doufám, že to nebude patos. ()