Sanitka

• angličtina The Ambulance
Československo, 1984, 10 h 52 min (Minutáž: 57–60 min)

Režie:

Jiří Adamec

Scénář:

Jiří Hubač

Epizody(11)

Recenze uživatele yvona k tomuto seriálu (1)

Sanitka (1984)

Je mi upřímně líto člověka,který v seriálu zaznamenal jen jedinou zajímavou scénu, a to, když Srstka posílá doktora Janderu do prdele. To je naprosto diletantský pohled jedince, který zřejmě nemá páru o tom, jak těžké byly podmínky v záchranářské službě.Tak těžké, že seriál mohl ukázat jen zlomeček skutečnosti (ve zdravotnictví pohybuji desítky let a dost toho pamatuji). Takže říkám: běžte do prdele..snad vás to také pobaví.... . Doporučuji scénu 10.dílu , kde exceluje Skopal ,Vinklář a především Bartoška, pro nějž je tato oslava vlastním pohřbem, jehož se sám účastní. Naopak Madam Hudečkovou (Trejtnarouvou) bych nejraději poslala za panem Limou. Díky za postřeh flanker.27. ()