The Outsider

Keď čínskemu prisťahovalcovi, pracovníkovi na železnici (Jon Foo) znásilní a zavraždí manželku šerifov syn, vydáva sa na cestu pomsty, na ktorej však nepoužíva kolty. (dixx)

borec999

Priemerný béčkový a dejovo dosť predvídateľný western. S klasickou zápletkou, s neurážajúcimi (ale rozhodne nie výborne hrajúcimi) hercami a pár (doslova pár čiže 2) akčnými sekvenciami na spestrenie. Woodward Jr. sa ako režisér viditeľne zlepšuje a film po vizuálnej a technickej stránke nie je najhorší, ale je to málo. Podobne ako je málo akcie, málo prekvapivých elementov a málo Treja ktorý sa znova zastavil tak na 5 minút. Raz sa to vidieť dalo, ale občasným momentom nudy som sa nevyhol čiže také lepšie 2* budú asi akurát. 40% ()

Lacike

Kung-fu Jon Fooovi znásilnia a zabijú ženu a tak sa vydá na cestu pomsty. Ale je to celkom nezáživná cesta a aj keď je to western, tak Jon namiesto rýchlych koltov tasí bleskové nohy. Bohužiaľ sa to príliš často nedeje a tých pár kratučkých bitiek je prinajlepšom len priemerných. Na konci sa konečne dočkáme aj nejakej tej prestrelky. Aspoňže sa pri nej naozaj zo zbraní strieľa. Najviac ma na celom filme zaujal pekný vizuál vďaka čomu film nepôsobí tak amatérsky ako je u Woodwarda zvykom. Takže raz sa to dá v pohode prežiť, ale nič extra to nie je. 4/10. ()