poster

Není úniku

 • Kanada

  One Way Out

 • slovenský

  Niet úniku

Krimi / Drama / Thriller

Kanada, 2002, 94 min

Scénář:

John Salvati
(další profese)
 • andy60
  ***

  Může jít detektiv po krku sám sobě? Samozřejmě, stačí prohrát nějaké prachy v kasínu a nechat nesplácený dluh narůstat. Pomyslná smyčka se začne utahovat a jediná cesta ven je přistoupit na hru věřitelů a zinscenovat dokonalý zločin. Belushi svou roli zvládá skvěle, tenhle polda mi byl fakt sympatický, protože to nebyl žádný elaborát veškeré ctnosti a dokonalosti, ale obyčejný člověk z masa a kostí, který občas mluví jako dlaždič a rozhodně se neřídí heslem pomáhat a chránit. Rozhodně spokojenost, film dokonce překonal má očekávání.(9.9.2017)

 • anderson

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 20.10.2012, réžia slovenského znenia (JOJ 2012) = VIKTOR KOLLÁR (19.10.2012)(19.10.2012)

 • Lacike
  ***

  Standardne video krimi v ktorom je pachatel znamy od zaciatku a cely cas sledujeme jeho snahu ako sa z toho vykrutit. Dockame sa aj nejakych zvratov, ale tentoraz nepôsobia vycucane z prstu, ale naopak prirodzene vyplývaju z udalosti, ktore sa stali predtym. Herecke obsadenie je tiez slusne. Belushi ako vysetrovatel, ktory je nuteny pomahat pachatelovi a postupne sa stale viac zamotava do problemov, slizky pachatel Bateman a sexy vysetrovatelka Angela Featherstone. Po dlhej dobe detektivka u ktorej som netusil ako dopadne a zaujimalo ma ako jednotlive postavy skoncia. Takze vynimocne som prezil bez pretacania aj klasicky pomale tempo. Miernym sklamanim je len ultimativny zaver, ktory sa mohol zaobist bez mrtvol a radsej by som bol, keby pachatel skoncil za mrezami. V ziadnom ohlade to nie je nadpriemerne ale ani podpriemerne. Proste prijemna jednohubka za par mega u ktorej si cením, ze tvorcovia mali sudnost a tocili zaner na ktory maju prachy namiesto nejakeho podfinancovaneho akcneho filmu, ktory by obsahoval 2 mizerne bitky, 1 trapnu prestrelku a vybuch vystrihnuty z ineho filmu. 5/10.(28.9.2016)

 • honzic
  ***

  Průměrný krimi, celkem koukatelný. Hodnocení: 60 %(6.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace