Reklama

Reklama

Arnoldovy patálie

(TV seriál)
  • USA Hey Arnold!
Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie
USA, (1996–2004), 40 h (Minutáž: 24 min)

Hrají:

Francesca Marie Smith, Jamil Walker Smith, Dan Castellaneta, Sam Gifaldi, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Adam Wylie, Ashley Buccille, (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(100)

Obsahy(1)

Každodenní dobrodružství devítiletého milovníka jazzu s hlavou jako ragbyový míč, co žije v činžovním domě spolu se svými šílenými prarodiči a podivnými sousedy, chodí ven se svým nejlepším přítelem Geraldem, který má pro změnu vlasy jako Marge Simpsonová a musí se denně vypořádat s utrpením, které mu připravuje nejvíc cool holka ze školy, Helga. I když, co se škádlívá, to se rádo mívá, že? (PußyMagnet)

(více)

Recenze (55)

FlouT 

všechny recenze uživatele

Zkuste si udržet duševní zdraví, když máte hlavu jako americkej fotbalovej míč, kamaráda, kterej by díky svýmu účesu mohl patřit do rodiny Marge Simpsonové, babičku s dědou, kteří jsou zralí akorát tak do blázince a v cestě vám stojí Helga Pataki, která vám dělá ze života peklo, ale i přesto vás miluje...srdcová záležitost teenegerských let, aneb ať žije SUPERMAX ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Šišatá hlava Arnold, to bola svojho času jedna z mojich najobľúbenejších rozprávok. Skrytá láska Helgy, kamarát Gerald, starí rodičia, nájomný byt, jazzová trubka, šialená izba a mnoho iných vecí z toho je skrátka nezabudnuteľných. Naozaj to bolo v niektorých dieloch depresívne a nedopadlo to tak dobre, takže lepšie hodnotenie nedám. ()

Reklama

Margarettka 

všechny recenze uživatele

Nejoblíbenější seriál mého dětství, na který se ráda podívám i dnes. Arnold je sice takový "Mirek Dušín", ale je obklopen spoustou zajímavých postaviček, že zažívá občas dost krušné chvilky, z čehož je často náležitě roztomile vystresovaný. Naprosto skvělé jsou postavy jeho excentrických prarodičů, všechny ale spolehlivě válcuje do Arnolda tajně zamilovaná Helga G. Pataki (viz má profilovka). Její tajné výlevy lásky jsou prostě dokonalé a když to pak doplní její oblíbenou hláškou: "Move it, football head!", těším se na další díl jak malý Jarda na vánoce! ()

Alojs 

všechny recenze uživatele

Z relativně novějších kreslených seriálů mě jen máloco zaujme a i taková Futurama musela dlouho bojovat o mou přízeň. Na druhou stranu - Arnoldovy patálie si mě získaly ihned. Proč? Sám nevím. Originálně animovaný seriál oplýává trochou toho příjemného humoru, postavičky jsou sympatické (i ty nesympatické) a celé to rychle odsejpá, aniž by se televizní čtenář nudil. ()

NGP 

všechny recenze uživatele

Vždycky jsem usedávala k obrazovce a zpívala "hey arnold!". Neuvěřitelně moc mě to bavilo, každá postava animáku má něco do sebe, je originální, a naprosto bezkonkurenční. Helga je ovšem také nezapomenutelná, vždycky si na ní vzpomenu, když potkám člověka tohoto typu. Její nekonečná láska ke klukovi s hlavou ve tvaru fotbalového míče =D Tohle je prostě klasika! ()

Zajímavosti (18)

  • Znak na boku penzionu hlásá: "No Children, Pets OK". Tento znak jde vidět v několika různých epizodách. (PußyMagnet)
  • Sid byl nadabován dvěma bratry. Samem Gifaldim ve většině dílů a Taylorem Gifaldim v jednom díle. (PußyMagnet)

Reklama

Reklama