• Alojs
  ****

  Z relativně novějších kreslených seriálů mě jen máloco zaujme a i taková Futurama musela dlouho bojovat o mou přízeň. Na druhou stranu - Arnoldovy patálie si mě získaly ihned. Proč? Sám nevím. Originálně animovaný seriál oplýává trochou toho příjemného humoru, postavičky jsou sympatické (i ty nesympatické) a celé to rychle odsejpá, aniž by se televizní čtenář nudil.(19.8.2010)

 • Marek1991
  ***

  Šišatá hlava Arnold, to bola svojho času jedna z mojich najobľúbenejších rozprávok. Skrytá láska Helgy, kamarát Gerald, starí rodičia, nájomný byt, jazzová trubka, šialená izba a mnoho iných vecí z toho je skrátka nezabudnuteľných. Naozaj to bolo v niektorých dieloch depresívne a nedopadlo to tak dobre, takže lepšie hodnotenie nedám.(20.2.2012)

 • Margarettka
  *****

  Nejoblíbenější seriál mého dětství, na který se ráda podívám i dnes. Arnold je sice takový "Mirek Dušín", ale je obklopen spoustou zajímavých postaviček, že zažívá občas dost krušné chvilky, z čehož je často náležitě roztomile vystresovaný. Naprosto skvělé jsou postavy jeho excentrických prarodičů, všechny ale spolehlivě válcuje do Arnolda tajně zamilovaná Helga G. Pataki (viz má profilovka). Její tajné výlevy lásky jsou prostě dokonalé a když to pak doplní její oblíbenou hláškou: "Move it, football head!", těším se na další díl jak malý Jarda na vánoce!(20.11.2012)

 • NGP
  *****

  Vždycky jsem usedávala k obrazovce a zpívala "hey arnold!". Neuvěřitelně moc mě to bavilo, každá postava animáku má něco do sebe, je originální, a naprosto bezkonkurenční. Helga je ovšem také nezapomenutelná, vždycky si na ní vzpomenu, když potkám člověka tohoto typu. Její nekonečná láska ke klukovi s hlavou ve tvaru fotbalového míče =D Tohle je prostě klasika!(24.1.2010)

 • BR23
  ****

  český preklad názvu to naozaj zabil, ako sa z "hey" stali "patálie"... to netuším. :D ale inak v pohode seroš... pár častí ma vtedy i dojalo (to o tom že je sirota a to s tou ženou (?) ktorá odletela s holubami zo strechy nakoniec nejakej časti (neviem si spomenúť ako sa tá časť volala ale na konci bolo tiež ukázané že akože aj Arnold nasadol do lietadla a odletel... akože v sne .. tuším... nespomínam si úplne, predsa len je tomu už asi 13 rokov čo som to videl naposledy... Inak súhlasím s názorom Jossie: tiež mám radšej ked hlavní hrdinovia niesú dokonalí a krásní.(10.5.2014)

 • - Sid byl nadabován dvěma bratry. Samem Gifaldim ve většině dílů a Taylorem Gifaldim v jednom díle. (PußyMagnet)

 • - Postavy dívek jsou založeny na dívkách, které měl autor v mládí rád. (PußyMagnet)

 • - Název penzionu je Sunset Arms Boarding Home. (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace