Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

Za posledních pět dní jsem poctivě sledoval 3-4 díly toho seriálu denně, abych si zkompletoval vzpomínky z dětství, když to běželo kdysi na německém kanálu a já tomu vůbec nerozuměl. Schválně jsem si před „vyvrcholením“ třetí série pustil filmovou verzi , abych mohl porovnávat a tohle je bezesporu o hodně lepší. Příběh asi není potřeba moc rozepisovat (kdo viděl film, nebo držel v ruce komiks), takže to pojďme shrnout. První série se zaobírá především zrodem Spawna a jeho „učením“ jak správně používat své pekelné schopnosti. Jelikož nechce vést zplozence pekla a především touží po pomstě, dočkáme se prvních mordů, při kterých se zdokonaloval. Dočkáme se i trochu té animované nahoty, zrada a zabíjení budou na denním pořádku. Ve druhé sérii už to je ta pravá řežba a Spawn konečně dělá svému „jménu“ čest a to i přesto, že párkrát dostane pořádně přes „držku“. Ve třetí se na nás chystá velké finále (škoda, že to ještě nepokračovalo), setkáme s několika zajímavými postavami (samurajka) – trošku mne zarazila přítomnost Lady Death…Samozřejmě nebudou chybět ani staří známí Cogliostro, Clown, Jason Wynn a samozřejmě Wanda, která ke konci už nebude vypadat jako ona „černá rajda“ – věk nezastavíš. Takže ve finále šlo o velice povedený seriál, který okouzlí pěknou animací, poutavým příběhem a hlavně spoustou krvavé podívané…možno k vidění komplet na YouTube.(10.1.2014)

skvělý seriál!!! oproti filmové verzi mnohem temnější a dokonale propracované(19.9.2007)

Neskutečné. Krvavé,drsné,dospělé. Sakra! že to nemá konec. Tak, jak to má vypadat,když se nekurví předloha. Film mám rád,přec jen to je spousta vzpomínek:) ale toto je ten jedinný a pravý Potěr/slizský zárodek/jikra.:) P.s.ten neskutečně úchylný hlas Klauna/Violátora v originále samozřejmě,mě bude pronásledovat ještě dlouho.(27.2.2018)

• Blue.Shark

Bohužel jsem čekal něco víc. Spawn je bezesporu zajímavý, seriál jako takový je temný, tamní svět je zkažený až běda. Bohužel z toho seriál nedokáže těžit a všechno podává pro mě velmi nestravitelným způsobem - neuvěřitelně zdlouhavě. Seriál prostě nemá žádný drive a Spawn se navíc velmi často chová jako úplný blbec. Nebudí dojem antihrdiny, prostě jenom blbce. Škoda.(7.11.2016)

Skutečně vynikající seriál. Málokdy můžu napsat něco takového. Ale je to propracované a vyšperkované. Seriál, který minimálně po stránce zpracování děje strčí do kapsy i komixovou předlohu... Hustý... ;-)(23.12.2008)

• Hapretor

Nějak mě to nechytlo. Nelíbila se mi animace a děj mě minul. Neměl jsem náladu čekat a dál zkoumat, co bude dál. Mě to spíš nudilo. Po půl hodině vypnuto.(7.11.2013)

Je to bomba.... Kresba podle Todda McFarlanea je naprosto brilantní i když ne tak kvalitní jako komiksová předloha. Ale s nějakou tou ztrátou na kvalitě se musí počítat. Co dodat.... Asi už jen to že celá ta atmosféra člověka poměrně rychle vtáhne do děje a nejraději by se schoval za nějaký kontejner.(4.1.2013)

Škoda, že to v nejlepším končí.(12.10.2012)

Solidní atmosféra, příběh, není to špatné, dokonce by mi ani tak nevadila zastaralá animace, taky už to něco pamatuje, ale je to zbytečně táhlé a o akčních scénách se v podstatě nedá mluvit. Lepší průměr.(21.8.2013)

Tak tenhle seriál je naprostá pecka!!! Škoda jen že vydali pouze 3 série. Jinak jeden z nejlepších komiksovejch seriálů, co jsem kdy viděl...film se s tím nedá absolutně vůbec srovnávat. Angličtina sice není nejjednodušší, ale dá se tomu rozumět a děj mě absolutně vtáhl. Bez přemýšlení*****(3.11.2011)

Drsný seriál pro dospělé publikum. Ačkoli se v Univerzu Spawna moc nevyznám (viděl jsem akorát hraný celovečerák), tohle mě náramně bavilo. Temné, drsné, nekompromisní. To si myslím sedí na Spawna přesně. Jedině jsem snad čekal epičtějsí závěr. Nicméně to nemění nic na tom, že jsem se sqěle bavil.(28.5.2014)