Reklama

Reklama

Jack Black: Spider-Man

(TV film)
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2002, 5 min

Obsahy(1)

Jack Black a Sarah Michelle Gellar hrají v parodii na komiksový film Spider-man, jež byla natočena v souvislosti s pořádáním cen MTV. Ve zhruba pěti a půl minutovém snímku se tvůrci snaží co nejvtipněji podat proměnu obyčejného kluka na pavoučího muže s nadpřirozenými schopnostmi. (Stegr)

Recenze (68)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Obscénní a nechutné. Jak taky jinak, když jde o Jacka Blacka:) Ale nic to nemění na faktu, že je to výborný střihový skeč...a že je mnohem zábavnější než ta filmová předloha:) ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Další zdařilá parodie hollywoodského trháku, škoda, že ještě nikoho nenapadlo je všechny sestříhat do jediného celovečerního filmu. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Nefenomenálna paródia fenomenálneho Jacka Blacka, tentokrát na SPIDER-MANA. Nechápem, čo robia vo filmovej databázy SCÉNKY. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Poněkud vlažná, ale stále úsměvná parodie o zrodu komiksového superhrdiny. Náboj Pána piercingů to nemá, ale jak se říká - lepší, než drátem do oka. Fajn, že Jack Black se nepřestává snažit a je pro každou blbost. Not Gay Enough? 6/10 ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Blackova parodie na zrod Spider-mana za pomocí určitých scén z filmu, ale popravdě to neni až zas tak strašně vtipný, ale probuzení Peter Parkera a pohled do zrcadla nemá chybu ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Sotva si lze představit v tomto skeči nějaký jiný ksicht, než právě ten Jacka Blacka. Pitvoří se co to dá a to utahování si z Raimiho Spidermana je dokonalé. Konečně potvrdil mé podezření, co bílého vlastně ten Spiderman vystřikuje. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Výborná záležitost. Když se do toho MTV opře, tak i ona umí. Jack Black mě ještě nikdy nezklamal a neudělal to ani zde. Sarah Michelle Gellar je správná šťabajzna i jako Mary Jane, i jako Wonderwoman. Not gay enough. ()

Nin 

všechny recenze uživatele

Nářez. Když jsem to viděl poprvý, tak jsem měl jen pusu otevřenou dokořán. No a Sarah Michelle Gellar a znělka z původního kresleného seriálu se Spider-manem mě ještě víc dodělala :) Jen tak dál ! (8/10) ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Podobne ako LOTR paródia je to o poznanie menej vtipné ako Mission Improbable alebo Backstreet Boyz, no stále relatívne vtipné. A so Sarah Michelle Gellar! ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +je zde Sarah Michelle Gellar a Jack Black, sqelá parodie -no mohlo to být klidně delší/// Spidieho mám celkem rád, Blacka jsem si už oblíbil a jakékoliv parodie beru. Tahle je obvzlášť povedená, mnoho vtipných momentů a záběrů/// Celkem 78%/// ()

Stegr 

všechny recenze uživatele

75% - Na Lord of piercing to sice nemělo, ale přesto to bylo zajímavé. Některé pasáže se daly zparodovat mnohem lépe... ()

Reklama

Reklama