Zatiaľ čo Claudius vtrhne do Británie, Messalina vyzýva prostitútku Scyllu, aby si dali preteky v zvádzaní. Keď sa Claudius vráti do Ríma je informovaný o manželkinej nevere a náležite reaguje. (Arsenal83)

Frajer42

Spoilery! Tak jak bych nikdy nevztáhl ruku na ženu, tak během sledování tohoto seriálu prožívám nefalšovaný a intenzivní orgasmus, když ženy (čti kurvy) opouštějí svět živých. Nikdy nepochopím, co vede jednotlivé postavy k tomu, aby si místo užívání štěstí, že jsou součástí císařské rodiny a prožívají život v tom největším luxusu, jaký daná doba zřejmě nabízí, pokoušely štěstěnu. Popravu kurvy Messaliny jsem si užíval zřejmě ještě víc, než umírání Livie za přihlížení mého milovaného Caliguly, přestože Messalina měla na rukou podstatně méně krve. Soutěž s největší kurvou Říma o to, kdo obšťastní více mužů v úvodu epizody, neměla nejmenší chybu. Docela nepříjemně se mi koukalo na Claudia v roli zamilovaného starého blázna. Naštěstí se v řadách jeho nejbližších hadů našli lidé, kteří byli připravení v příhodný okamžik tvrdě jednat, když se Řím těší vládě měkkého panovníka. Velmi dobrý díl s přenádhernou satisfakcí v závěru. [88 %] ()