Spongebob v kalhotách (TV seriál)

SpongeBob SquarePants

SpongeBob v šortkách

SpongeBob v nohaviciach

Animovaný / Komedie

USA, 1999–2019, 100 h 53 min (Minutáž: 22–51 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (275)

I když nejsem pětileté dítě,tak se u fórků Spongeboba a Patricka vždycky a ráda zasměju:)(18.3.2011)

Je to blbost s tak naprosto absurdním humorem, že to prostě nejde nemít rád.(26.8.2018)

Díly, kde se objevuje pirát Očko, jsou naprostý a totální odpad, díly se Supermořcem a Ploutvoklukem jsou, no dejme tomu, nudné, ale vše ostatní je pecka. Spongebob je takový idiot a jeho okolní svět je tak dokonale nelogický a bez pravidel, že vznikají neuvěřitelné situace a člověk si tento seriál po pár dílech musí zamilovat. s5(31.5.2013)

"Jó... Kdo žije v ananasu na dně moří? SpongeBob SquarePants! A velikou láskou tajně hoří..." Nenechte se zmást tím infantilním humorem a všema těma barvičkama, tahle houba je pěkně zákeřná a tenhle seriál pro děcka asi tolik jako South Park... Jen by mě zajímalo, kolik toho člověk musí vyhulit, aby stvořil postavičky typu Patricka, Sépiáka anebo samotnýho SpongeBoba... A oba palce hore za českej dabing, kurde takhle kvalitně se nedabují ani ty nejprovařenější blockbustery z blockbusterů nejprovařenějších. "A... jó, kdo žije v ananasu..."(24.8.2015)

Což o to, na začátku neskutečně chytré, ztřeštěně zábavné, s nadsázkou a pro všechny. Později jen ukřičená infantilnost, ve které jsou popkulturní odkazy (Např. sci-fi padesátek?? Kolik dětí maximálně věku prvního stupně základky to pochopí?) jen pomníkem prvních asi tří sérií. A kvůli Nicku to asi jen tak neskončí. Původně jsem si myslel, že jde o postavu ze staré theatrical éry a ten vzhled postav i gagy to hodně připomínají, přitom má velmi originální prostředí, zřejmě důvody, proč SpongeBob tolik zabral. Autor Hillenburg (který už dávno odešel od seriálu) byl sám mořským biologem. Upřímnou soustrast.(15.9.2019)

Gary je boží!(26.7.2014)

Žlutá houba u mě boduje víc než Pokémon.(18.6.2011)

Roztomile absurdní. Jen mi vadí ten důraz na peníze a kšeftování. /30. 7. 11./(30.7.2011)

• korbitch22

Radši bych se koukal na všechny filmy Pokémonů dokolečka, než si víc jak jednou pustit díl téhle vymaštěné houby, která opět strhla bandu retardovaných jedinců s rozhledem kovalčáka.Na druhou stránku se to moc nesnaží vypatlat děti víc než je únosná hranice proto, abyste tvůrce žalovali.Jeden bod plus a druhej za dobrej dabng a Sépijáka.Že bych to ale vyhledával, nebo si to sám pustil...eh tak to nikdy.35%.(7.10.2013)

Průměrný animovaný seriál, který mě ničím zvláštním nezaujal. Ale jako oddychovka asi dobrý. 55%.(21.6.2015)

• ARI50

Blaznivý seriál pro děti, hoube sopel v akci nic výjmečného.(22.9.2018)

Tohle skutečně nemůže vymýšlet nikdo normální. A snad to ani není pro děti, asi jako Dexterova laboratoř. Je to hodně ulítlé, ale zábavnou formou. Je tu několik tematických okruhů - v restauraci, s klepeťálem, námořní historky, hororově až scifi laděné povídky. A ty se mi líbí ze všech nejvíc.(8.4.2011)

Optimistický a bezstarostný plážový seriál. Pre deti je tu dobráčisko Spongebob a kopa ponaučení, pre dospelých zasa absurdný humor, z času na čas nejaká paródia a sladký závan nie až tak vzdialeného detstva. A tak to má byť :)(19.11.2010)

Zvrácené, bizarní, úchylné, vtipné a určitě ne pro děti. Seriál pro pokročilé huliče.(15.1.2013)

Je v tom všechno.(18.7.2008)

Já fakt nemůžu jinak, než dát toto vysoké hodnocení. I když už nejsem dítě (aspoň věkem ne), tak se mi ta žlutá hodná, nevinná houba hrozně líbí.. Je to dost pro děti, občas je zde i nějaký ten hlubší humor, ale je do oka bijící, jak velmi dětinské to je. No a to je právě ono. Úplně si ujíždím na tom, jak je Spongebob a Garry roztomilý.. na to už člověk asi musí mít povahu :). Začala jsem sice na objektivních 4 hvězdách, ale tím, jak mi Spongebob umí rozveselit náladu a pohladit moji dětskou duši, mu musím udělit plný počet.. (vezmu-li ještě v úvahu, že je to z roku 99..:)(8.8.2011)

Jak byl ujetý film tak je ujetý seriál. Jenže film je podle seriálu. Yeah!(27.6.2009)

Zbožňujem tento absurdný seriál, kde sa všetko točí okolo ritného skialpinistu Spongeboba a dementnej hviezdice Patrika. Najdȏležitejšie sú ale prašule p. Krabsa (mimochodom, dabing Bedřicha Šeteny je úžasný!). Je to skvelá odreagovačka plná stupídnych situácií a unikátneho humoru.(6.3.2015)

Tahle věc mě začíná dovádět k šílenství. Žádné nové díly a všem postavičkám bych nejraději vrazil.(15.5.2012)

Tenhle od pohledu protivnej, zdrogovanej antropomorfní "ementál" můžete buď milovat nebo nenávidět. ... Ústřední postavou seriálu je ultrakreténské duo, které dovedlo termín "blbý a blbější" do dosud nepoznaných dimenzí. Spongebob i Patrik jsou chytří asi jako... no... skutečná mořská houba a skutečná mořská hvězdice po mozkové obrně. Dobrodružství těchhle dvou retardů může díky neexistenci pravidel leckdy nabývat až dadaistických kvalit, s lehkým dotekem surreálna a řádnou dávkou demence. A já jednoduše miluju, když se zhovadilost umí dotáhnout za úměrnou mez. Pozdraven buď Spongebob ve své hranatosti!(4.8.2013)

Tohle je jedna velká bezkonkurenční halucinace. Zbožňuju Spongeho a když jsem viděla Twilight s českým dabingem, tak jsem místo Edwarda viděla Spongeho (díky Honzovi Maxiánovi) a celý film jsem se jen smála. Jojo občas si říkám, že ty starosti, které má Houba Robert v ananasu na dně moří, bych také chtěla mít. :D(21.11.2013)