Spongebob v kalhotách (TV seriál)

SpongeBob SquarePants

SpongeBob v šortkách

SpongeBob v nohaviciach

Animovaný / Komedie

USA, 1999–2019, 100 h 53 min (Minutáž: 22–51 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (274)

Viděl jsem jen pár dílů v zahraničí, ale parádně jsem se bavil. - Ale co mě napadlo u tohoto seriálu: v top 200 je spousta takovejhle supr seriálů, který se k většině lidí vůbec nedostanou. Všechny maj 80%+ a maximálně 400 hodnocení. Ách jo, ale člověk nemůže chtít vše. Edit 11.12.2011: Konečně jsem se dostal k dostatku SpongeBobů a nemůžu se toho nabažit. Je to nejvíc úchylný, ale výborný!(1.9.2008)

Tohle je jedna velká bezkonkurenční halucinace. Zbožňuju Spongeho a když jsem viděla Twilight s českým dabingem, tak jsem místo Edwarda viděla Spongeho (díky Honzovi Maxiánovi) a celý film jsem se jen smála. Jojo občas si říkám, že ty starosti, které má Houba Robert v ananasu na dně moří, bych také chtěla mít. :D(21.11.2013)

rititiki vadí důraz na kšeftování, ale pro mě je hláška krabáka: "prašulky" s tím dětským nadšením to, co mě skvělým způsobem rozesmálo. Naivně se tvářící seriál, který hýří optimismem a se dotýká i hlubokých věcí v tom mezilidským styku. Chci se na to dívat :-) Spongebob - čistá duše stejně jako Patrik. Asi jsou i tací, ale nevím, jestli vždy a za každých okolností jako Spongebob. Seriál tak na čtyři, ale film, to je prostě mrda.(24.11.2013)

• Teya

Nudná ptákovina s příšernou animací, tupými příběhy a takovou koncentrací nechuťáren a zhovadilostí, až mě to u pořadu pro děti zaráží. Nemůžu se dočkat, až to moji dceru konečně omrzí a přestane mě s tím dennodenně mučit.(29.12.2013)

Krásně se s ním v sobotu ráno vstává.(25.4.2011)

Spočiatku zábava, po čase otrava... 65%(31.1.2015)

To se neomrzí:-)))) Naprostá genialita u které se musí člověk prostě jenom smát, protože mu nic jiného nezbývá. Spongebob není jenom můj zbožňovaný seriál, je v něm mnohem, mnohem víc. Je to kult. Nejlepší je Patrick. Český dabing rovněž skvělý.(24.7.2015)

Poprvé jsem to viděla v rakouský televizi, takže jsem nerozuměla ani slovu.... A podruhý (asi tak po dvou letech) se česká televize uráčila to vysílat. To už jsem rozuměla... :). Co se mi nejvíc líbí, jsou ty postavy (šnek, no a co?!) a krásný barvičky..:) Tak fajn, skončila jsem, je to pro malý děti!(21.7.2010)

Tohle prostě nemá chybu.(7.12.2011)

Už jsem o tomto seriálu a filmu něco slyšel. Ale říkal jsem si, že jde o nějakou další americkou blbovinu. Já hlupák!!! Vše změnilo jedno ráno, kdy jsem vstal dřív a náhodou v televizi běžel Spongebob. Něco takového jsem ještě neviděl. Naprostá zvrácenost, všechny roztomilé seriály pro mrňata obrácené naruby, geniální hlášky, hudba, scénář! Okamžitě jsem se zamiloval. Můžu vidět kdykoliv a nikdy se neomrzí. Doporučuju všem, kteří dosud neměli tu čest. Zátiší Bikin a jeho obyvatelé v čele se Spongebobem na Vás čekají!(5.7.2009)

Kdo by věřil, že přijdu na chuť malé žluté houbě téměř ve věku dospělosti. Čím jsem starší, tím víc mě baví pozorovat Spongebobovo žití ve velkém ananasu na dně moří. Neskutečně se bavím nad jeho zvláštností. Patrik je takový hlupák, čímž si dokáže získat veškerou pozornost. A neméně důležitý Sépiák, který mě baví jeho nabručeností a neustálou znuděností. Některé díly opravdu stojí za to, například když je záběr na Geryho ulitu, či Spongebobovy nohy. Nestalo se mi, že by mě nějaký díl nebavil.(8.6.2013)

Podarené dobrodružstvá žltej špongie žijúcej v podmorskom Nohavičkove pracujúcej u Chrumkavého Kraba. Pozitívne, pekne spracované a hlavne vhodné pre deti aj dospelých. 10/10(28.1.2014)

• Flaxik

A s pravdou ven, kdo jste podle obrázku nejdřív mysleli, ze SpongeBob je kus ementálu? Nevěřím, že jsem jediný! Celkem pošahaná, občas až vyhulená úchylačinka, ale stokrát lepší než vykozené Winx nebo vymozkovaní Bakugani. SpongeBob je takové otravné hovado, že mě občas i baví. Ale fakt, vypadá jak kus sýru, že jo?(7.6.2016)

Pro někoho trapná stupidita, pro někoho (včetně mě) vtipná a zejména velmi originální kreslená groteska. Mé potomky to baví, ale často se zasměji víc než oni a autoři cíleně baví i dospělou část diváků. Je to poučné, vtipné a originální. Pro mě OK.(11.5.2015)

• pufina

Bezstarostná houba SpongeBob si žije pod vodou - světě, div se! Animace docela ujde, sem tam je vtipný díl, ale celkově mě to naprosto nebaví. Mám ráda spoustu animáků a jsou mezi nimi i serály, ale tohle nikdy! Nejsou mi čtyři roky, abych hned v zápětí po tom, co něco kváknou, zapomněla, co řekli.. Stupidní dialogy!(31.7.2011)

Místy můžeme narazit na díl, u kterého se člověk může smát od začátku až do konce... bohužel jsou i díly u kterých lituji přivstané hodiny. Proto hodnotím na 80% jelikož se více směju než lituju ;-)(8.1.2012)

Spongebob je prostě klasika, kterou miluju od dětství. Nejlepší na tom je, že vtipnost dílů vůbec nemizí, a i když už takovej už takovej prcek nejsem, tak mě to pořád baví, a když náhodou narazím na Spongeboba v televizi, tak si sednu a čumím jak ten malej harant. Patrick je největší borec! :D(16.1.2014)

Miluju houbu a nestydím se za to :-) parádní oddechovka. Můj nejoblíbenější animovaný seriál, který nezkazil ani dabing. Spongebob forever :-)(4.2.2015)

SMRT!(3.6.2010)

Náhodou jsem tento seriál zachytil v televizi a šokovalo mě, že jsem ho objevil tak pozdě. Nicméně je to další důkaz toho, že český dabing nepatří do kopru a na ujetý smích Jana Maxiána jakožto dabéra Spongeboba se těším jako malý kluk každý den. K originálu jsem se nedostal, ale nevadí, zajímá mě spíš česká verze, hlasy režisér vybral geniálně. Jelikož jsem mimo televizi dost často, budu si ho muset opatřit nějak jinak. S ním člověk zapomene na všední starosti a zlepší mu to náladu. Dost mě ale zaráží, jak zdejší rádobykritici haní dětský seriál, který určený dětskému publiku. Pochybuju, že v jejich věku tomu budou rozumět. Jestli to děti baví, není co řešit.(11.4.2015)

Vynikající pohádkový animák na odreagování. 70%(17.6.2012)