SpongeBob v kalhotách (TV seriál)

SpongeBob SquarePants

SpongeBob v šortkách

SpongeBob v nohaviciach

Animovaný / Komedie

USA, 1999–2019, 100 h 53 min (Minutáž: 22–51 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (275)

Viděl jsem jen pár dílů v zahraničí, ale parádně jsem se bavil. - Ale co mě napadlo u tohoto seriálu: v top 200 je spousta takovejhle supr seriálů, který se k většině lidí vůbec nedostanou. Všechny maj 80%+ a maximálně 400 hodnocení. Ách jo, ale člověk nemůže chtít vše. Edit 11.12.2011: Konečně jsem se dostal k dostatku SpongeBobů a nemůžu se toho nabažit. Je to nejvíc úchylný, ale výborný!(1.9.2008)

A to má být jako co, sýr?(23.6.2011)

Kokrhající škeble (!?) a jiní obyvatelé mořského dna, kteří zažívají nevšední, sympaticky vtipné příhody v čele s jednou takovou houbou v kalhotách. Vždycky mi zvednou náladu díky těm fajn hláškám. "Nebudu!"..... "Budeš! Jinak ti udělám ze života sucho!"(24.7.2011)

• Asmodin

Nepochopila jsem smysl. Musím litovat ty dětičky, který se na to dívají.(1.7.2013)

• Sochorisko

Jako odpůrce Spongeboba musím zmínit naprostou banalitu nápadu-mluvící houby.. Sice to nepraktikuji často ale na tento seriál koukám/nekoukám v češtině a ten "hlas" mi k tomu vůbec nesedí. No ale celkově příběh, komika a systém prezentace mě nudí a vytáčí. A ta znělka ? To je snad horší než u seriálu Ulice nebo Ordinace !!!(27.4.2015)

Bláznivá, volnomyšlenkářská houba s těmi nejlepšími grimasami a v našem dabingu s tím nejtrefnějším hlasem. Příběhy, které jdou často až za hranice normálního chápání, stále dokážou ale neuvěřitelně pobavit. Kombinace věčně pozitivně smýšlejícího Spongeboba a až lítostivě hloupého Patricka utvářejí už 18 let příjemně koukatelné televizní dobrodružství, které dokáže vždy zpestřit pohodový večer.(4.11.2017)

Kouzelný kreslený seriál, který si hláškami nezadá se simpsnama, natolik promyšlený, že je nezávadný pro děti a přitom velmi obohacující i pro dospělé... Zkrátka skvělé odlehčení po náročném dni, seriál plný rad do života a vtipných situací.. Morous Tadeáš, ztělesněná inteligence v podobě Patrika a nezapomenutelný Sponge v doprovodu skryté hlavní postavy Garryho... Prostě parádička PS:Konečně ho dávají i u nás :))))(8.9.2008)

Ke snídani s mladším sourozencem ideální zábava.(13.3.2011)

Zajímavá pohádka, která hrává na Nova Cinema. Viděl jsem už dříve i na Nově, ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost, až do teď. Šílené postavičky, šílené příběhy, které baví dokonce i mě. Trošku ubíjí dabing, ale asi se dalo čekat, že děti si na kvalitu dabingu stěžovat nebudou. :) 82%(27.8.2011)

Docela mě překvapilo, že se mi tento roztomilý animovaný seriál bude líbit, ale co.Na sobotní a nedělní rána se to hodí skvěle.Vlastně jsem se na to nikdy pořádně koukat nechtěl, jenomže při sobotních a nedělních ránách nic nedávají no a většinou to u mě vždy vyhrál SpongeBob.85%(7.12.2012)

Spongebob mě jako malý dítě bral snad míň, než teď. Nevím co mi na tý žlutý houbě vadilo, ale teď se mi strašně líbí (ale možná to bude tím, že v dnešní době, co točej ty kraviny pro děti, dokážu Spongeboba mnohem víc ocenit.) Postavičky se nevtírají, jsou zábavný, Patrik je neuvěřitelně zábavnej svojí blbostí, Sépiák nabručeností, Sandy svou drzostí (a taky tím, že je jediná veverka pod vodou) a Pan Krabs zase tím svým "Prašulky, prašulky". Na odlehčenější zabavení je to rozhodně správná volba.(24.3.2013)

Spongebob: "Ahoj Sepiaku, už más hotové pochůzky?" Super seriál na odreagovanie. Odporúčam.(13.7.2014)

Šílenost :D(23.7.2014)

Ten, kdo hodnotí moji oblíbenou, uměleckou patlanici, u které důvěrně snídávám už po několik let, méně, než 3☆☆☆, protože má Spongeboba za naivní, dětskou, usmrkaneckou frašku, aby vypadal jako setsakramensky lstivý mazák, je dle mého tupým mentálem s duševními chorobami a nezaslouží si spatřit realitu všedního dne. Protože toto je ta nejodvázanější animovaná libovka, kterou znám! Tedy hned za Městečkem South park. A že tu přeci jen tací jsou. A našla by se jich celá hromádka. Já mu plných počet nedal, protože, ačkoliv se mi líbí, některé díly nejsou úplně odvázané a mohou být až nudné. Zejména nové série. {75%}(4.11.2014)

Hrozně mi to připomíná Rena a Stimpyho, i když je to méně nechutné a více pro děti.(15.2.2015)

Seriál tak ako pre malých tak aj pre starých. Perfektný humor, zaujímavé prostredie a nezabudnuteľné hlášky. Odporúčam každému kto sa rád baví.(12.12.2007)

Na prvý pohľad sa to páči asi málokomu. Tá postavička - špongia je taká trochu divná a ani tá animácia nie je bohviečo............. Ale to je len prvý pohľad................. Tých pár dielov, čo si videl bolo fakt vtipných a tie nápady, to som ešte v kreslenom seriály nevidel ...............(23.1.2010)

Originalita, vtipnost a šílenost v jednom. Občas drsné, občas zvláštní a právě proto jsem si tu mořskou houbu tak oblíbil.(10.9.2011)

Krávovina na entou, kterou je možný sledovat jedině tak po třech gramech. Ale pak je to docela prdel :-) 70%(16.2.2012)

Tenhle seriál mě opravdu nikdy nebavil. Viděl jsem pouze pár dílů. Animace je sice roztomilá, dabing také poměrně zdařilý, ale ani to mě nepřesvědčilo ke sledování většího množství dílů.(7.6.2013)

Tak na toto sa vždy teším keď som na návšteve u sestry asi ešte viac ako moja neter a synovec, ktorí to milujú.. :) A to som sa do toho zapozerala iba "by the way" keď to mali zapnuté :)(12.6.2005)