SpongeBob v kalhotách (TV seriál)

SpongeBob SquarePants

SpongeBob v šortkách

SpongeBob v nohaviciach

Animovaný / Komedie

USA, 1999–2019, 100 h 53 min (Minutáž: 22–51 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (275)

Viděl jsem jen pár dílů v zahraničí, ale parádně jsem se bavil. - Ale co mě napadlo u tohoto seriálu: v top 200 je spousta takovejhle supr seriálů, který se k většině lidí vůbec nedostanou. Všechny maj 80%+ a maximálně 400 hodnocení. Ách jo, ale člověk nemůže chtít vše. Edit 11.12.2011: Konečně jsem se dostal k dostatku SpongeBobů a nemůžu se toho nabažit. Je to nejvíc úchylný, ale výborný!(1.9.2008)

Nejhorší na tomhle absurdním seriálu (což nekritizuji) je ten šílenej merchandising. Vytlačil Simpsonovi z prodeje z celého Španělska!(24.12.2011)

Úsměv ty žlutý houby mám čím dál raději :)(1.1.2015)

• jasanka

Tenhle humor ani animaci nějak "nechápu" a jde to mimo mě. Vždyť to vůbec nedává smysl... :D(11.8.2015)

Dlouhou dobu jsem Spongeboba míjela, ale nakonec je z toho láska jako trám. Postavy jsou skvělé vykreslené, dialogy mají nápad a mě ten infantilní humor prostě sedí. Za naprostou špičku považuju legendární díl Sepiák má volno s nesmrtelnou otázkou: Ahoj Sepiáku, už máš hotové pochůzky? :)(24.3.2017)

Nechapem preco sa tento serial nedostal na Slovensko pripadne do Ciech... je skutocne skoda ze to u nas nebezi pretoze je to vazne sranda .. sice skorej pre mladsich ale vzdy si to rad pozrem ked na to nadabim dakde na nemeckych staniciach ... P.S. český dabing je hrozný shit !!!!(16.10.2008)

Houba v kraťasech! už samo o sobě to je drsnej námět a když připočteme chobotnici a hvězdu,tak se posmějete!(2.3.2011)

• zliteonit

Nenašel jsem vůbec nic co by se mi na tomto animáči líbilo.(6.8.2011)

Komiks pro děti, který jsem si rychle oblíbil. Podmořský svět, který vypadá jako svět lidský. Většina akcí se točí okolo hamburgrárny hamižného pana Krabse, kde Spongebob dělá úžasné krabí hambáče podle tajného receptu, který se stále snaží získat různými úskoky pan Plankton od Veselého kyblíku. Je to příjemně ujeté, ale opravdu vtipné, občas poetické, vytváří to ucelený svět s postavami s jasnými charaktery a příběhy vesměs nesou jasné a smysluplné ponaučení. Pro dnešní děti relevantnější a pochopitelnější než příběhy středověkého původu.(18.12.2011)

• Mitisko

Hodnotím tak ako hodnotím hlavne z dovodu komercilizace detí. Pod touto postavičkou sa predáva kde čo len aby sa predalo a deti sú z toho nadobro oje.ane(30.5.2013)

Takovou hovadinu snad nelze hodnotit jinak, než plným počtem. Zaslouží si to také svým kvalitním českým dabingem.(21.12.2013)

Seriál plný humoru, bláznů a skvělých příběhů, které se vymykají všem možným zákonům! Pokaždé, když se na to podívám, se mi sice sníží IQ, ale zato se mi o dost zvýší radost ze života! Kdo hledá v tomhle seriálu nějaký smysl, ať se nenamáhá, hlavní roli tam má především nezkrotná Fantazie! Spongebob s Patrikem jsou blázni, co ještě svět neviděl, Sépiák je vzteky vybuchující umělec a Krabs je zas skrblík přes prašule - a všichni dohromady dávají skvělou partičku podivínů ze Zátiší Bikin!(29.6.2015)

U mňa sa jednoznačne prejavuje syndróm SpongeBob mánie, vrátane zásobovania sa úplne "zbytočnými" čačkami s motívom tohto seriáliku. Aj keď neviem, či existuje vôbec nejaká dabovaná verzia, rozhodne odporúčam v originálnom znení.(25.11.2007)

původně jsem to pořídil pro naší malou, ale po pár společných hodinách koukání, jsem docela propadl tomuhle jednoduchýmu humoru a zamiloval si věčně nasranýho sépijáka, na prachy orientovanýho krabse, úplně vymletýho patrika i nekonečně optimistickýho boba.(21.9.2010)

Vzhledem k existenci mých potomků jsem nucena se často dívat (nebo aspoň poslouchat) tolik slátanin produkované pro naše nejmenší, že po prvním náhodném shlédnutí Spongeboba, jsem si tohoto žlutého "savce" doslova zamilovala. Precizně vypracované jednotlivé charaktery (obzvlášt povedený je pak Sépiák - jakožto sebestředný, průměrný "rádoby" umělec a intelektuál, flustrovaným prací za pokladnou místního fast foodu a vlezlým sousedem) , nespočet slovních hříček, shazování mnohých filmových klišé a poslouchatelnými dětskými zpívánkami. Navíc výborný dabing, který vše podtrhuje. Nebojím se srovnat tento seriál se Simpsonovými (z mého pohledu i lepší). Radost mi udělalo i vědomí, že v originálním znění epizody o Atlantidě bych slyšela hlas Davida Bowieho (hned jsem začala pátrat po anglické verzi). O věnování pozornosti tvůrců každému detailu svědčí i fakt, že Bowieho postava má různě barevné oči a vlasy Ziggyho Stardusta.(5.6.2012)

Co si budem povídat, tohle není pohádka pro děti :))(23.12.2013)

Skvěle vymyšlený animák, který pobaví děti i dospělé.(21.5.2014)

Pěkný a vtipný seriál, který je asi pro děti i dospělí.(18.8.2014)

• Oonika

Nechutný a nevýchovný humor. Absolutně nechápu to masové nadšení, protože nejen, že je to úplně o ničem, ještě je to ke všemu vulgární. I kdyby měly moje děti jednou radši čumět do zdi, bude to lepší než tahle slátanina.(15.11.2014)

Mořské houbě a partě v Zátiší Bikin nemůžu inak než dát 4 hvězdy, protože jsem se synkem strávil při jeho sledování spoustu času a bavil jsem se u něj někdy i dokřupava s vyjímkou hraných epizodek, kde vystupuje pirát Očko, které zavání odpadem, jinak třeba ovšem Supermořec s Plotvouklukem, bitvy o tajný recept mezi Krabsem a Planktonem, špičkování se Sépiákem a nerozlužné kamarádství Houby a Hvězdice potěší svou ironicky-humornou stránkou - 75%(10.9.2015)

Spongebob je prostě tak trapný, až je vtipný, a nemůžete se na něj dívat kriticky a vážně, protože ho jinak prostě nepochopíte. Někomu tento humor sedne, někdo ho pokládá za detinský a trapný, zásadní ale je, že je primárně určen dětem, ale dokáží se u něho válet smíchy i dospělí.(30.6.2009)