Spongebob v kalhotách (TV seriál)

SpongeBob SquarePants

SpongeBob v šortkách

SpongeBob v nohaviciach

Animovaný / Komedie

USA, 1999–2019, 100 h 53 min (Minutáž: 22–51 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (274)

Viděl jsem jen pár dílů v zahraničí, ale parádně jsem se bavil. - Ale co mě napadlo u tohoto seriálu: v top 200 je spousta takovejhle supr seriálů, který se k většině lidí vůbec nedostanou. Všechny maj 80%+ a maximálně 400 hodnocení. Ách jo, ale člověk nemůže chtít vše. Edit 11.12.2011: Konečně jsem se dostal k dostatku SpongeBobů a nemůžu se toho nabažit. Je to nejvíc úchylný, ale výborný!(1.9.2008)

Geniální kravinka. Moje gusto!(19.5.2010)

• Judy24

Pro děti dobré, ale já už jsem na to asi moc velká holka...(11.6.2011)

Naprosto vynikající, originální a neskutečně vtipný seriál. Ačkoli se na první pohled může zdát, že je cílen primárně na dětské diváky, dokáže pobavit celou rodinu. Skvělé nápady, prostředí, vtipy a v neposlední řadě i povedený český dabing. 90%(15.2.2012)

• Smerfetka88

Po shlédnutí jednoho dílu jsem si řekla, že asi nejsem ve správném rozpoložení na takovou pohádku a že příště to bude lepší. Nebylo to lepší ani podruhé. Naprosto nezajímavá pohádka s nesympatickými postavičkami, stupidními dialogy a otravnou hudbou. Jsem ráda, že když jsem byla dítě, hrál Kulík, Dulík, Bulík a ostatní.(26.2.2012)

Nesmyslné,otravné,občasně humusácké a tyhle všechny zápory mě dostávají do kladu(3.6.2012)

Je to tak, tak moc ulítlé, že je to totálně super.. nejen pro děti, ale i já si to pouštím před spaním a vážně se směju:)) Funguje svým humorem mnohem lépe než většina ostatních komedií.(24.10.2013)

Prekvapivo vtipná záležitosť – aj bez drog a dokonca s dabingom!(14.6.2014)

• Terezinka198

Asi jsem vážně přišla o smysl pro humor, protože mi vtipy přišly dětinské, někdy až k pláči.(19.2.2016)

Človek uhundraný a nenávidiaci život si povie, že Spongebob je tupá záležitosť. Človek pozitívny a srandy chápajúci bude mať tento seriál rád. Ja samozrejme patrím do tej druhej skupiny :) Spongebob je výborným spojením pozitívnej energie, bizarných situácii a bláznivého humoru. Niekedy sa tam stane úplná blbosť a na tom sa viem najlepšie nasmiať. Nie je to seriál iba pre deti, ale aj pre dospelých, ktorý pochopia humor tochto seriálu a nebudú to brať úplne vážne, tí nech si idú sledovať filozofické seriály, ktorým nepochopia a Spongeboba nech nechajú na pokoji :) Obľúbené postavy: Spongebob Squarepants, Patrick Hvězdice, Sépiak Chobotnice (Pozerám 1. sériu, CZ dabing)(5.6.2019)

Je to tak pitomý, až je to skvělý.(5.10.2019)

Jeden z nejlepsich serialu!!!(6.6.2005)

90% Je to normální? No samozřejmě, že není, proto je to taková sranda. Jak charakterizovat seriál, kde hlavními hrdiny je mořská houba (Spongebob Squarepants), jaho kamárad hvězdice (Patrick Star), chobotnice s obsesí v hraní na klarinet (Squidward), chamtivý krabí majitel občerstvení (Mr. Krabbs) atd... ? To snad ani nejde, podívejte se sami a zjistíte třeba i to, jak vypadá mořská veverka :). Co ty na to Garry? .... miou miou(19.8.2006)

Neskutočne vtipné a nápadité! Perla!(13.1.2008)

Spongebob? Spongebob..? SPONGEBOB!!! Ty jo, při prvním pohledu by člověk řekl- animák pro děti. Při bližším ohledání se vám ale něco nezdá.. Ano, spongebob je přijetelnej flák i pro starší publikum (a nemyslím tim jen 10-ti letý děti). Možná mi to přijde poněkud zkreslený, ale svým způsobem mi to v něčem připomíná Shreka. To je taky na první pohled jenom "animák pro děcka" ... Některý vtípky jsou pro děcka moc. Já ale tenhle seriálek fakt sleduju rád a snad to vydrží.(18.9.2009)

Awwwwwwsome! :D(13.4.2010)

Sice je to blbost, která mě pobaví. Je to trochu naivní ale mě se to moc líbí. Hlavně ten Sépiák to je kus.(4.12.2010)

• yaqwsx

Nápad - mluvící houba v kalhotách, která žije podvodou, společně s celým prostředím se mi neskutečně líbí. Jenže pak přijdou dialogy a zápletky, které všechno potápí. Občas´se najde nějaká ta perlička, ale ta se stejně utopí mezi kopu dle mě neuvěřitelně stupidních dialogů...(21.12.2010)

Jeden z nejlepších animovaných současných seriálků. Je to stupidně vtipné, ale na někoho to funguje a já jsem ten šťastlivec. Šťastlivec proto, že se u toho můžu smát na plný pecky a nepříde mi to trapný, jako možná tady někomu ano. Prostě skvělá věc pro děti a infantilní dospěláky. Ujetý blázen SpongeBob řádící originalitou a Patrik s panem Krabákem, prostě pecka. 85%(30.12.2011)

Když to vidíte jednou za čas, tak se pobavíte... ale jakmile je vám Spongebob naložen v pravidelných dávkách (= denně), začne vám přerůstat přes hlavu. (vám = mně určitě)(5.6.2012)

suprovej seriál pro děti(29.7.2012)