SpongeBob v kalhotách (TV seriál)

SpongeBob SquarePants

SpongeBob v šortkách

SpongeBob v nohaviciach

Animovaný / Komedie

USA, 1999–2021, 105 h 52 min (Minutáž: 22–51 min)

Ralph Kaechele

Tom Kenny, Rodger Bumpass, Bill Fagerbakke, Clancy Brown, Carlos Alazraqui, Ernest Borgnine, Dee Bradley Baker, Carolyn Lawrence, John Rhys-Davies, Mary Jo Catlett, Tim Conway, John Lurie, Jim Jarmusch, Frank Welker, Mr. Lawrence, Amy Poehler, Nigel Planer, Tiny Tim, Sara Paxton, Dale Waddington, David Bowie, Shannon Tweed, Stephen Hillenburg, John DiMaggio, Marion Ross, R. Lee Ermey, Ian McShane, Johnny Depp, Christopher Ryan, Seth Mumy, Amy Sedaris, Patton Oswalt, P!nk, Robert Smigel, Robin Sachs, Kimberly Russell, Brian Doyle-Murray, Paul Tibbitt, Kent Osborne, LeBron James, Gregg Turkington, Kevin Michael Richardson, Sebastian Bach, Jill Talley, Dan Povenmire, Gary Stockdale, Bob Barker, Steve Buscemi, John O'Hurley, Jeanette Miller, Lux Interior, David L. Lander, Alan Smart, Don Yanan, Aaron Springer, Peter Browngardt, C.H. Greenblatt, Veronica Alicino, Lori Alan, Bob Joles, Thomas Krajewski, John Gegenhuber, Kenny Pittenger, Mike Bell, Patrick Pinney

rititiki vadí důraz na kšeftování, ale pro mě je hláška krabáka: "prašulky" s tím dětským nadšením to, co mě skvělým způsobem rozesmálo. Naivně se tvářící seriál, který hýří optimismem a se dotýká i hlubokých věcí v tom mezilidským styku. Chci se na to dívat :-) Spongebob - čistá duše stejně jako Patrik. Asi jsou i tací, ale nevím, jestli vždy a za každých okolností jako Spongebob. Seriál tak na čtyři, ale film, to je prostě mrda.(24.11.2013)

Viděl jsem jen pár dílů v zahraničí, ale parádně jsem se bavil. - Ale co mě napadlo u tohoto seriálu: v top 200 je spousta takovejhle supr seriálů, který se k většině lidí vůbec nedostanou. Všechny maj 80%+ a maximálně 400 hodnocení. Ách jo, ale člověk nemůže chtít vše. Edit 11.12.2011: Konečně jsem se dostal k dostatku SpongeBobů a nemůžu se toho nabažit. Je to nejvíc úchylný, ale výborný!(1.9.2008)

Tohle je jedna velká bezkonkurenční halucinace. Zbožňuju Spongeho a když jsem viděla Twilight s českým dabingem, tak jsem místo Edwarda viděla Spongeho (díky Honzovi Maxiánovi) a celý film jsem se jen smála. Jojo občas si říkám, že ty starosti, které má Houba Robert v ananasu na dně moří, bych také chtěla mít. :D(21.11.2013)

Poprvé jsem to viděla v rakouský televizi, takže jsem nerozuměla ani slovu.... A podruhý (asi tak po dvou letech) se česká televize uráčila to vysílat. To už jsem rozuměla... :). Co se mi nejvíc líbí, jsou ty postavy (šnek, no a co?!) a krásný barvičky..:) Tak fajn, skončila jsem, je to pro malý děti!(21.7.2010)

• Sochorisko

Jako odpůrce Spongeboba musím zmínit naprostou banalitu nápadu-mluvící houby.. Sice to nepraktikuji často ale na tento seriál koukám/nekoukám v češtině a ten "hlas" mi k tomu vůbec nesedí. No ale celkově příběh, komika a systém prezentace mě nudí a vytáčí. A ta znělka ? To je snad horší než u seriálu Ulice nebo Ordinace !!!(27.4.2015)

• - V seriály Squidward rôzne naráža na jedenásť minút, a to preto, že každá epizóda trvá približne jedenásť a pol minúty. (Carol Pifková)

• - David Hasselhoff si zopakoval v seriáli malú rolu, ktorú si zahral aj v celovečernom filme Spongebob z roku 2004. (Bluemoon)

• - Chce-li Tom Kenny vytvořit Spongeobobův výrazný smích,opakovaně se udeří do hrdla, když říká "Ahh". (cvaky32)