poster

Michael Jackson Live (koncert)

 • USA

  Michael Jackson: 30th Anniversary Celebration

Hudební / Dokumentární

USA, 2001, 120 min

 • Flurysek
  *****

  7. a 10. září 2001 ve večerních hodinách Michael Jackson celému světu opět dokázal, že je a vždy bude králem popu. Poprvé od roku 1984 se na jednom jevišti ukázal v plné síle i se svými bratry a užaslému publiku Madison Square Garden, které si vystoupení evidentně patřičně užívalo, společně předvedli směsici svých největších hitů, a sice Can You Feel It, ABC, The Love You Save, I'll Be There, I Want You Back, Dancing Machine (společně s N'Sync) a Shake Your Body (Down To The Ground). Poté už bylo pódium jen Krále, který s naprostou lehkostí odzpíval písně Billie Jean, Beat It, The Way You Make Me Feel a (v té době novinku) You Rock My World. Úžasný koncert, jehož druhý termín se konal v předvečer strašlivého teroristického útoku na Světové Obchodní Centrum a Pentagon, a možná i proto tento koncert tak trochu upadl v zapomnění - bohužel. Michael Jackson tehdy ukázal, že ještě nepatřií do starého železa a že i ve svém věku bez problému překonává své mladší kolegy a ukazuje jim, jak se dělá správná show. Díky Michaele za tento koncert, který se později (i z takových symbolických důvodu) stal mým nejoblíbenějším koncertem mého idolu..... Love Lives Forever <3(5.8.2018)

 • Pohrobek
  *****

  Září 2001 - Michael Jackson slaví třicáté výročí začátku své sólové kariéry po prvním hitu "Got to Be There" a zároveň po znovushledání se svými bratry, když se poprvé od roku 1984 spolu postavili na jeviště a společně zapěli hity Billie Jean,Beat it, The Way You Make Me Feel, Black or White a Rock My World. K vidění jsou i Samuel L. Jackson a Elizabeth Taylor v rolích uvaděčů. Kromě Jacksona a Taylor se zde vyskytne ještě jedna mumie, ale o tom raději nebudu mluvit.(6.5.2005)

 • closed.eye
  *****

  Jedno z nejlepších živých MJových vystoupení za celou kariéru. Byl ve výborné formě, očividně si to celý užíval, nejde opomenout ani velmi slušný výkony ostatních účinkujících a celkově vysloveně pozitivní atmosféru. Řekla bych, že lze doporučit pro nefanoušky, kteří občas mají chut' na nějaký to "best of"...(14.2.2011)

 • Trifi
  *****

  Proč je hodnocení tak rozporuplné? To je přece jasné, nehodnotí se ten koncert, ale sám protagonista... Michael byl, je a bude vždycky legenda v tom smyslu, že postavení jaké měl už nikdo nikdy nedosáhne (ehm, myslím postavení v popmusic...). Na tom už nikdo nic nezmění, jenom se to někomu líbí a někomu ne, toť vše... Mám teda radši jeho live openair koncerty (v čele s nepřekonatelnou Bukureští) ale tahle show byla mimořádná právě svými hosty, rozhodně pro fanoušky MJ povinnost... ------ Hodnocení: 85%(4.2.2009)

 • jafuska
  *****

  nemám k tomu slov, úžasný, poslední vystoupení v tv, Michael je pan zpěvák a už nikdo na něho nebude mít, byl to a je úžasný člověk, s obrovským srdcem, co na tom, že byl možná podivín? milovala jsem ho už od mala, a navždy zústane v mém srdci, jako nejlepší zpěvák, obrovský talent, dříč, miloval děti, přírodu, a média ho zničila, ale bude navždy žít v nás co ho obdivovali a byl pro ně vším.(1.1.2010)

 • - Koncerty byly ve skutečnosti dva a Michael i přes náročnost zdejšího publika pokaždé vyprodal MSG, což se do té doby žádnému jinému umělci nepodařilo. (Roman.Ticka)

 • - Koncert se odehrál k výročí dvaceti let Michaela Jacksona v showbyznysu, 10. 11. 2001 v New Yorku v hale Madison Square Garden, tedy pouhých pár hodin před osudným útokem teroristů na Světové obchodní centrum. (korbitch22)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace