poster

Pozor, hodný pes!

 • USA

  Good Boy!

 • Slovensko

  Pozor, dobrý pes!

Akční / Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2003, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sidzej
  **

  Film som videl v povodnom zneni takze Aikenovho mutujuceho dablera nastastie nemusim riesit :D Zacalo to vcelku slubne ako prijemny nenarocny rodinny film. Ale len do tej doby nez psiska zacali hovorit. Potom prislo hotove peklo. Scenar muselo splasit 10 rocne decko inak si to nedokazem vysvetlit. Film napokon taha z bahna akurat zaverecna dramaticky ladena 20 minutovka, Liamova charizma a klasicky vydareny happend. Povedane zjednodusene: relativne dobry uvod, dobry zaver no priserny stred. 35%(16.4.2009)

 • Damiel
  **

  Při hodnocení filmu je třeba vyjít z faktu, pro jakou cílovou skupinu je určen. Dětem se bude zřejmě líbit a jejich rodiče si při sledování mohou příjemně schrupnout. Na DVD bohužel nejsou české titulky, ale dětem to asi moc vadit nebude. Horší je, že český dabing se hrubě nezdařil, a to vinou obsazení hlavní dětské role, Owena. Liamu Aikenovi, který ho hraje, bylo v době natáčení nějakých dvanáct let, ale v češtině má hlas mutujícího puberťáka. Proč nešlo vybrat hlasově odpovídajícího chlapce? To v Česku žádný takový nežije? Ostatní dabingy (polský, maďarský a turecký) jsou v pořádku, přesně k Aikenově věku i hlasu sedí.(9.1.2006)

 • Santino7
  *

  Zopár podarených psích hlášok (v rámci rodinného žánru, na poli komédií to tak valné nebolo), a bodka. Nič viac zaujímavého by som v tom nehľadal. Film, ktorý by ma možno zaujal, pokiaľ by som bol ešte v predpubertálnom veku - z pohľadu tejto cieľovky to zas taký prúser nie je. Každopádne z môjho pohľadu to bol silný podpriemer, pri ktorom som väčšinu času len prevracal očami. Psov síce zbožňujem, no filmové plátno im skrátka nesvedčí, a dupľom nie v takomto prevedení. 1/5(19.9.2015)

 • T2

  Rozpočet $18miliónovTržby USA $37,667,746Tržby Celosvetovo $45,312,217(2.6.2009)

 • DaViD´82
  *

  Pokud psíci skutečně kecají takovéto hlody je rozhodně dobře, že jim nerozumíme, jinak bysme je museli pobít. Ale možná snímku křivdím a vše kazí jen děsuplný dabing, ktery prostě horší ani být nemohl a v originále je to dobré, vtipné a zajímavé (no koukám na IMDB a ne, ani v originále to není dobré).(21.3.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace