poster

Tlapková patrola

 • USA

  Paw Patrol

 • Slovensko

  Labková patrola

Animovaný / Rodinný

USA, 2018, 70 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cccGlenisla
  ***

  Šťěňata z Tlapkové patroly získají superschopnosti a znovu zachraňují městečko. Dětem (3 a 5 let) se to líbilo moc a to je asi to nejdůležitější, ale mně to přišlo málo na to, aby mělo smysl jít na to do kina. Po půl hodině reklam, přišel film, který trval 3/4 hodiny včetně úvodních a závěrečných titulků. Tedy jen o málo delší, než jeden díl seriálu. Po něm následovaly ještě 3 krátké filmy, ty se dětem taky líbily. Já nějak nevím, jestli vám to mám doporučit, nebo ne. Špatný to nebylo, ale dobrý taky ne. Kdybych si mohla vybrat znovu, vzala bych děti raději na novýho Lvího krále a na Patrolu bych s nima koukla doma.(22.6.2019)

 • blondboss
  *

  Prvý "celovečerný" snímok zostavený z príbehov o Tlapkovej patrole, ktorý sa dostal do kín. V prvom rade je treba povedať, že tento snímok je vlastne komplilátom prvý šiestich epizód zo šiestej série tohto animáku, takže tí, ktorí videli seriál, je ozaj zbytočné, aby sa vôbec namáhali dať peniaze za lístok do kina. Pre mňa je to len bohapustý pokus vyžmýkať peniaze ešte aj z kín a pritom sa tu nejedná ani o jeden jediný nový príbeh, čím samotný trailer trošku zavádza. 30 %(30.11.2020)

 • Jackal07
  odpad!

  Nemám nic proti samotnému seriálu, i když jsem nucen se na to s malou dívat (je fakt, že u toho stejně většinou usnu). Má to spoustu much od zastaralé animace po čím dál stupidnější zápletky, ale je to sem tam "akční", zdůrazňuje to partu, není tam žádné násilí, takže proč ne. Ale takhle vyždímat prachy tím, že bez ladu a skladu spojím pár epizod dohromady je trapné, trapné a ještě jednou trapné.(28.10.2019)

 • Wormboy
  *

  Televiznu Labkovu patrolu zerie cela nasa rodina, hlavne tej najmladsi kus a preto vylet do kina bol povinna jazda. Ale kto pricetny by cakal, ze v kine nedostane plnohodnotny filmovy kus, ale 5 serialovych dielov a k tomu uplne priserny slovensky dabing? Pri ohlaseni piateho dielu som mal pocit, ze si zoskrabem tvar od nudy a znechutenia. "Kinova" labkova patrola je dokonalym dokazom toho, co patri a co nepatri do kin. Je uplne absurdne, ze si toto niekto dovoli pustit do kinodistribucie a zostava pre mna len dufat, ze sa to nestane novym trendom.(6.8.2019)

 • Gemini
  **

  Klíčová věta zní: "Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí úplně nové epizody..." Zapomeňte totiž na to, že by si tvůrci dali práci s vymyšlením filmu nebo nedej bože spojili epizody "na pokračování" do celku, který by se uváděl jako film v kinech. Ani omylem, tohle je protě sled jednotlivých cca 10minutových epizod. A že by to třeba byly epizody nějak vizuálně vyumělkované? Zapomeň, trotle, a koukej sypat, od roku 2013 a už tehdy nijak oslnivých TELEVIZNÍCH kvalit jsme nic nezměnili, a chceme Tvoje prachy, nic víc, nic míň. Kdyby je alespoň nechtěli za epizody, které jsou co do logiky děje a základního zasazení silně pod úrovní toho, co si z první řady pamatuju jako celkem snesitelnou neškodnou zábavu pro děti, s roztomilými psíky v hlavních rolích. Pokud někdo nechá běžet děj za bílého dne, a pak ozřejmí, že tohle a tohle se může dít jenom v noci, tak je to známka naprosté retardovanosti, lenosti a ubohosti, kterou jsou schopné a ochotné přejít jen předškolní děti. Jinými slovy - pokud se Vám chce dát 180 za lupen plus nasypat chudákovi provozovateli multikina za nějaké ty pamlsky, nech sa páči. Mně ale prostě pořízení DVD "na furt" vychází jako výrazně lacinější podnik se srovnatelným benefitem v podobě dětského nadšení. A doma navíc budete dětem moci dopřát nějakou tu zdravější potravu:P Tohle je prostě od tvůrců srabárna první třídy, která si víc než 40% nezaslouží.(26.8.2019)