LEGO Masters Australia

Austrálie, 2019

Účinkují:

Hamish Blake (moderátor)

cyphercz

Z Austrálie se nám stává nová těžká váha co se reality show týče - nejen, že už tato země porazila kdysi největšího titána americké produkce Survivor svojí AU verzí, nyní těžce nakopává řiť americkým yankees i v Legu. Hamish Blake coby moderátor je mnohem přirozenější než Will Arnett, "bezejmenný" Brickman je sympaťák až na půdu a v neposlední řadě i soutěžící působí dojmem normálních, běžných lidí a ne naspeedovaných stereotypů co nám servíruje americký Fox. Jediná skvrnka na kráse tohoto počinu je poměrně chaotická produkce, kdy se nám ne v jedné, ale hned ve dvou řadách vrací již dříve vyhozené týmy, protože si tvůrci asi nějak nespočítali kolik celkem epizod že to budou nakonec vysílat v tv... Pět hvězd si tento pořad však jednoznačně zaslouží, protože zkrátka nic lepšího v tomto "oboru" na světě momentálně nenajdeme. Favs: S1 - David & G, S2 - Damian & Andrew, S3 - Owen & Scott, S4 - Caleb & Alex ()

JenYu

Viděna 4. série: Klasický televizní pořad (bohužel napěchovaný reklamami), který ale vyzvedá z průměru úžasné téma, které musí každého, kdo alespoň jednou v životě držel v ruce LEGO stavebnici, naprosto nadchnout. Moje první setkání se soutěží a musím říct, že laťka byla nastavena hodně vysoko. Soutěžící, ale i moderátor a (přísný a zároveň cituplný) Brickman velmi sympatičtí (kromě Lexi) a LEGO modely dechberoucí. Pokud bude další série, určitě se ráda podívám. Doporučuju všem LEGO fanouškům. Moji favorité: samozřejmě Joss & Henry a Caleb & Alex. ()