Carnivale - Série 1 (série)

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2003, 10 h 8 min (Minutáž: 44–56 min)

Jeff Beal

Michael J. Anderson, Nick Stahl, Adrienne Barbeau, Patrick Bauchau, Clancy Brown, Debra Christofferson, Tim DeKay, Clea DuVall, Cynthia Ettinger, John Fleck, Carla Gallo, Toby Huss, Amy Madigan, Diane Salinger, Karyne Steben, Michael Massee, Amanda Aday, John Savage, Don Swayze, Jenna Boyd, E.J. Callahan, K Callan, Frank Collison, Joshua Harto, Lucinda Jenney, Jack McGee, Matthew McGrory, Brett Rickaby, Ted Rooney, Joe Unger, Jane Adams, Gregory Sporleder, Ralph Waite, Ron Perkins, George Cheung, Brent Hinkley, Bill Moseley, Lisa K. Wyatt, Glenn Shadix, Susan Walters, Matt McCoy, Michael O'Neill, Charles Robinson, Judith Hoag, Gabriel Mann, Billy Beck, Jesse Burch, Aria Wallace, John Hannah, Thomas Kopache, Lou Glenn, Scott MacDonald, Michael Cavanaugh, Robert Knepper, Peter Jason, Leonard Kelly-Young, Tye Alexander, Vlad Kozlov, Lorna Scott, Spencer Garrett, Ritchie Montgomery, Erin Sanders, John Doe, Richard Fancy, Michael Robert Brandon, Linda Hunt, Vincent De Paul, Valeria Hernandez, Kim Robillard, Marco Morales, Luis Contreras, Octavio Gómez Berríos, Tony Perez, Jon Gries, Santos Morales, James Lashly, Gina Morelli, Jevgenij Lazarev, Deborah Strang, Brian Turk, Judy Jean Berns

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Tak mi nakonec trvalo neuvěřitelných 16 měsíců, abych tuhle sérii dokoukal, přesto je můj pocit stejný, jako na začátku. Maximální. Carnivale je seriál s opravdu úžasnou atmosférou, která Vás dokáže oslovit, i když ho sledujete několik dlouhých měsíců, či let.(26.5.2019)

Carnivale bohužel po letech doplácí na to, že jsou dnešní seriály kvalitou trochu jinde než v roce 2003. První série rozhodně nepřesvědčila a mam pocit, že na tom bude podobně i dvojka.(10.11.2017)