0.0 Mhz

• angličtina 0.0 Mhz
Jižní Korea, 2019, 101 min

Skupina lidí věnující se zkoumání nadpřirozených jevů se rozhodne navštívit strašidelný dům, aby otestovali, jestli je možné při mozkové frekvenci 0.0 Mhz navázat kontakt s duchy. (mikki089)

oveckaoa

Banda studentů má jakousi skupinu co se věnuje duchařinám tak jednoho dne jdou kamsi kde se oběsila holka a ten duch ožije. 50 minut se zde nic neděje a pak se ničeho světoborného taky nedočkáme. 40 procent a i to je moc. ()

Arsenal83

Opustený dom, v ktorom straší, ale vy sa ako divák nebojíte. Toto je presný opak The Conjuring, kde každú chvíľu môže niečo vyskočiť, ale v tomto poňatí vám to je úplne jedno, pretože vás to nijako nevydesí. Aj preto sa nedivím, že jadrom filmu je, ako sa predstavitelia snažia ducha privolať, no čo by aj nie keď z neho nesála hrôza. Film si pozriete a na záver skonštatujete, že ste sa ani raz nezľakli. A to by v duchárskom horore mala byť podstata. ()

Astaroth12

Vobec nič nové pod slnkom. Všetko tu už bolo a niekedy i oveľa v lepšom prevedení. Ale musím i tak dať 3* a to hlavne kvôli tomu, že ma postavy moc nevytáčali a aj herci sa dosť snažili. Kórejská jedno hubka, ktorá neprekvapí, ale myslím si, že ani neurazí. ()

Andrea1717

Nebolo to zlé, ale nie je to nič výnimočné, nové ani neopozerané, pre mňa plus, nie sú tam žiadne vyslovené nechutnosti, zimomriavky prebehnú po tele, dalo sa. ()

Rathalos

Juzna Korea je vacsinou zarukou kvality,ale tento horor ma az tak nepresvedcil,prva polovica filmu ma velmi oslovila,skvela strasidelna atmosfera i hudobny doprovod,aj herci slapali na plny plyn,ale v druhej polovici to nejako upadlo,aj trikove efekty neboli nic moc,ale aj napriek tomu na tri hviezdicky to urcite ma...:-) ()