poster

Stopa vede na západ

 • Sovětský svaz

  Měčenyj atom

 • Sovětský svaz

  Меченый атом

  (Sovětský svaz)
 • Sovětský svaz

  Mechenyy atom

  (Sovětský svaz)
 • slovenský

  Anjel púšte

Drama

Sovětský svaz, 1973, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • Wacoslav1
  ***

  Nepřátelští západní agenti pronikli do Sovětského Svazu, ale Sověti, jak je známo, nikdy nespí! Pravda po stránce atraktivity nebo akčnosti je tento Ruský pokus o špionážní thriller celkem chabý. Jde tu spíš o vyšetřování a pronásledování, kdy nejrůznější konspirační věci z minulosti vyplývají na povrch. Takže je to hodně ukecaný dramatických scén je minimum a samozřejmě netřeba zdůrazňovat, že agitace tu maká na plnej výkon, ale já dám přesto 3* Třeba proto, že je to zajímavý dobový příspěvek z období studené války, tentokrát pohledem druhé strany. No a co naplat mě ta socialistická propaganda docela baví. Takže tak.50%(26.8.2015)

 • Chrustyn
  *

  Další ze zbytečných sovětských příspěvků do světové kinematografie. Naprosto zbytečný a neúnosně nudný film pokoušející se tvářit maximálně důležitě. Hned jak film skončil, zapoměl jsem o čem byl.(30.1.2009)

 • anderson
  ***

  Réžia slovenského znenia (ČST Bratislava 1974) = EDUARD GREČNER (8.2.2009)(8.2.2009)

 • drankeryth
  *

  film je dost nezazivny pre mna:( Nuda.(30.11.2010)

 • TERRORDROME
  *

  Hrdinný agenti KGB v spravodlivom boji proti proti hnusným, imperialistickým, bezcharakterným, podvratným živlom. Je pozoruhodné vidieť studenú vojnu aj z pohľadu druhej strany než obvyklým americkým, ale na rozdiel od západného Jamesa Bonda je toto hlavne nuda.(18.2.2011)

 • Virusman666
  odpad!

  No to je bolševickej škvár, jak se patří. FUJ !!!(31.1.2012)

 • MickeyStuma
  **

  Ani sovětská kinematografie nezahálela a směle točila špionážní filmy. A jak jinak než o boji KGB proti zlotřilým imperialistům. Ale nebylo to jen na toto téma. Lidé mající za sebou hrůznou fašistickou zločinnou minulost jako hrozba režimu známe i z českých, převážně krimi filmů. A právě o tom je tento snímek. Atmosféra však není tak honosná, jak by se mohlo očekávat. Zde je jen bezduché krafání o něčem a o ničem. V polovině příběhu se však lze dočkat jedné jediné akční scény v podobě automobilového stíhání nákladního vozidla zakončenou kratičkou přestřelkou, která na svou dobu nepatří k nejhorším. Škoda, že toho není více. Jenomže to už by se film podobal těm západním a to by tehdejší sovětská politika nepřekousla. A tak snímek může sloužit jen jako ukázka dávné sovětské tvorby. Její nudnost a nezáživnost překračuje veškerá chápání.(7.1.2015)

 • tomma
  odpad!

  Chtěl bych tímto (aspoň) poděkovat společnosti Řitka Video, že mě tak pravidelně a v takovém množství zásobuje stále novými a novými DVD - sice některé z nich mi mechanika nepřečtě a další jsou v tak úděsné kvalitě (i když předem avizované) jako dvacátá kopie véháesky, o filmové hodnotě ani radši nemluvě. No nic, jako podtácky pod skleničky a hrníčky jsou skvělé - u každé návštěvy mají úspěch! Už se těším, jak přijde na návštěvu tatík, naliju mi hrníček skvělého čaje a jako podtácek mu hodím toto DVD. Tatík se napije, načež mu zrak zabloudí na podtácek, vezme jej do ruky, zamžourá na něj a pronese: "STOPA VEDE NA ZÁPAD? Co to proboha sleduješ za bejkárny?"(6.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace