poster

Slepá láska (TV seriál)

 • Mexiko

  Sin tu mirada

Telenovela

Mexiko, 2017, 112x56 min

 • Dagoussek
  odpad!

  Parodie nebo snaha o inovaci Esmeraldy? Musím říct, že herci jsou sympatičtější, ale děj je obdobný a tudíž trapný.(26.7.2019)

 • Janega
  odpad!

  Remake po 20 rokoch dopadol po všetkých stránkach horšie než jej predchodca. Dokonca ani hlavná hrdinka nie je taká očarujúca nato, aby stála za hriech.(23.6.2019)

 • MorbiDeath
  odpad!

  Tak toto je tá najväčšia remake sračka, akú som len kedy videl!(12.6.2019)

 • fiLLthe3DD

  Jedná se o remake slavné "Esmeraldy" - tvůrci si v tomto případě opravdu dali záležet a nabízí tak divákům nostalgii se vším všudy, protože jak jinak si vysvětlit, že telenovela z roku 2017 působí v rámci technického zpracování hůř než původní "originál?!" Debilní scénář, mizerní herci a laciná kamera pak celkový dojem nezlepší už vůbec... ODPAD! prozatím ušetřím, hodnotit na základě prvních tři epizod by bylo sakra nefér a nejsem pokrytec jako někdo... Na pár dílů se ještě podívám, ale vzhledem k tomu že toto není "Telemundo," tak pochybuji, že vydržím víc jak deset části... Sin tu mirada = Bez tvého pohledu (seriál tedy s diváky hraje fér hru :), "Slepá láska" = Nevidomá láska (distributor nebere ohled na zrakově postižené :O S tou modeou barvou si snad děláte prdel ne?(14.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace