• Janega

Remake po 20 rokoch dopadol po všetkých stránkach horšie než jej predchodca. Dokonca ani hlavná hrdinka nie je taká očarujúca nato, aby stála za hriech.(23.6.2019)

• fiLLthe3DD

Jedná se o remake slavné "Esmeraldy" - tvůrci si v tomto případě opravdu dali záležet a nabízí tak divákům nostalgii se vším všudy, protože jak jinak si vysvětlit, že telenovela z roku 2017 působí v rámci technického zpracování hůř než původní "originál?!" Debilní scénář, mizerní herci a laciná kamera pak celkový dojem nezlepší už vůbec... ODPAD! prozatím ušetřím, hodnotit na základě prvních tři epizod by bylo sakra nefér a nejsem pokrytec jako někdo... Na pár dílů se ještě podívám, ale vzhledem k tomu že toto není "Telemundo," tak pochybuji, že vydržím víc jak deset části... Sin tu mirada = Bez tvého pohledu (seriál tedy s diváky hraje fér hru :), "Slepá láska" = Nevidomá láska (distributor nebere ohled na zrakově postižené :O S tou modeou barvou si snad děláte prdel ne?(14.6.2019)

Originál nejsem v podstatě neviděla (když nepočítám pár dílů z dob, kdy si pamatuju z novely možná tak závěrečnou veselku) a proto to pro mě asi bylo i celkem koukatelné... Ale tady opravdu jen jednou a dost, znovu bych to vidět nechtěla. Hlavní linka příběhu mi přišla dost o ničem, jediné za co jsem byla opravdu ráda, tak byl konec, dávalo mi to smysl i když se to spoustě lidem nelíbilo. A jediný kdo mě tam jakž takž bavil, tak Vanessa a Lino... kde opět oceňuji jiný konec než v originále. Změny oproti originálu beru jako velké plus, mohli jich udělat víc.(19.2.2020)

• Marze

Shlédl jsem to na televizi Prima love. Když hned v první scéně muž jménem Fernando při tanci řekne ženě "chci být v té blízkosti" , bylo mi jasné, že jde o žánr pokleslé telenovely pro ženy. Bavil jsem se perlama jako v poslední scéně, která měla navnadit na pokračování: "že tě mrzí , že jsi opustil mého syna" "Mrzí mě to.Bojoval bych o tebe, já tě chci zpátky."(1.4.2020)

• Dagoussek

Parodie nebo snaha o inovaci Esmeraldy? Musím říct, že herci jsou sympatičtější, ale děj je obdobný a tudíž trapný.(26.7.2019)