Seattleský detektiv Daniel Pruitt je vyčerpán nejen vším zlem okolo, ale velkoměstem vůbec, a tak se rozhodne vyrazit s krásnou manželkou Jess na venkov v naději, že najdou klid, který jim pomůže nabrat nové síly. Jejich auto, veterán Mustang z roku 1966, však vzbudí pozornost Bobbyho McKenny, který kšeftuje s drogovým dealerem Jonahem Ganzem a s kumpány Redmondem Sawyerem a Waynem Scuggsem hledá způsob, jak rychle a snadno přijít k penězům. Když Dan nechá Jess nakrátko samotnou, je žena přepadena a brutálně znásilněna. Upadne do těžkého šoku, a když s ní manžel spěchá do nemocnice, srazí se s Bobbyho dodávkou. Vyděšená Jess v Bobbym pozná muže, který ji napadl. Zuřící Dan ho zmlátí do bezvědomí a zamkne v dodávce. Jenže na pohotovosti Jess označí za útočníka ošetřovatele a Dan, rozrušený možností, že napadl nevinného, se okamžitě pokusí ukvapený útok napravit. Jenže mezitím někdo dokončil, co on začal. Uvědomí si, že je v průšvihu, tím spíš, že Bobby byl syn místního šerifa Morgana McKenny. Ten ho paradoxně požádá o radu a pomoc při vyšetřování. V napjaté situaci je napaden šerifův zástupce Dave Forrest. McKenna i Dan si na základě důkazů uvědomí, že Jess neznásilnil a Bobbyho nezabil tentýž člověk. A tak se Dan musí nejen bránit šerifově touze po odplatě, ale také vypátrat, kdo je skutečný pachatel. (TV Nova)

Guzo

V rámci televizních filmů se jedná o nadprůměrný thriller, na který jsem se s chutí podíval až do konce. Sice mi hlavní hrdina nebyl zrovna dvakrát sympatický, ale ta krátká stopáž ho zachránila, takhle to bylo tak akorát. ()

Likan7

Tak nějak nevim co k tomuhle filmu říct. Nuda od začátku do konce. Bez nápadu, zvratu, akce, myšlenky, lepšího scénáře. ()

curfew77

Naprosto sterilní záležitost, v níž nejzákladnější hereckou abecedu zvládá jen James Caan. Scénář nestojí za řeč, přemýšlet budete jen nad tím, zda je nudnější totálně bezcharismatický představitel hlavního hrdiny nebo příznačně nicneříkající název. 20 %. ()

strachon

Na televizák dobrý. Poměrně svižný thriller. Hvězda navíc za koukatelného Johnathona Schaecha se sexy strništěm. :) ()

JP84

Naprosto nudný film,který jsem dokoukal snad až napotřetí.Bez nápadu,bez napětí,bez herectví.Zato plný nezvládnutých dějových zvratů,s unilým scénářem a Jamesem Caanem,který ze sebe moc nevydal. ()

Saxos

Za 15 let od vzniku i TV filmu doba pokročila. V současnesti slabsí průměr, maximálně pro odpočinkové sledování v rámci úklidu obývacího pokoje. ()