poster

Film o filmu: Terminátor 2 - Den zúčtování (TV film)

 • USA

  Making of 'Terminator 2: Judgment Day', The

Dokumentární

USA, 1991, 31 min

Režie:

Ed W. Marsh

Hudba:

Brad Fiedel
 • B!shop
  ****

  Takovej ten klasickej nadprumernej film o filmu, kterej nejde nijak zvlast do hloubky, ale o nataceni se toho dozvime dost. Ale ne zas tolik aby to zaclo nudit, protoze dylka 30 minut je tak akorat. Samozrejme se najdou i lepsi, ale tenhle je fakt povedenej.(11.10.2005)

 • Rocky62
  ****

  Pozoruhodný film si zasluhuje pozoruhodný dokument, což Making of T2 bezesporu je. Zabývá se podstatnými věcmi a věnuje se především natáčení těch nejproslulejších pasáží. Je zde silně cítit Cameronův perfekcionismus a snaha o technickou revoluci v tomto řemeslu. Za pozornost stojí i Arnieho vtípky a profesionalita ostatních tvůrců díky nimž má samotné natáčení atmosféru a hluchá místa přijdou vniveč. 80%(25.4.2014)

 • Shakers
  *****

  Zaujímavý dokument o vynikajúcom filme https://www.youtube.com/watch?v=ltdxSd41JAU 100% - 5*(19.1.2011)

 • foundation
  ****

  Skvelé ale strašne krátke. Privítal by som oveľa viac matroša z natáčania, oveľa viac informácii zo zákulisia a oveľa viac vysvetľovania ako celý film fungoval. Aj tak to ale dokazuje jednu vec. Nech vraví kto chce čo chce, Cameron je neskutočný vizionár, človek ktorý točí filmy ako nikto iný a človek ktorý presne vie čo chce a ako to chce.(16.5.2011)

 • Decker
  *****

  Filmy o filmu mam velmi rad a obzvlaste mam rad tyhle povedene, ktere umocnuji a rozsiruji zazitek ze sledovani filmu. Spoustu veci, ktere se dovidam mohu primo ve filmu obdivovat anebo si uvedomit jak tezke bylo natocit to ci ono. James Cameron musel s natacenim T2 pockat nebot nebyl prostredek jak uskutecnit jeho neuveritelne sceny a pote kdyz se ujistil v Propasti ze CGI je uz na dobre urovni, mohli zacit prace na T2.(24.1.2006)