• tehol
  ****

  dost prepalene, ale nemam s tim vlastne problem. natoceno perfektne stejne jako herecke vykony, ale neni to serial, ktery by nejak promluvil do duse a zanechal vyraznejsi stopu, i kdyz se prave o to dost snazi.. skoda, ze v nejlepsi se skonci a neni vlastne nijak vysvetlen ten mockumentary styl vypraveni. ale urcite prevlada spokojenost.(1.6.2019)

 • bararich8
  *****

  Hodně osvěžující seriáloví jednohubka. Výborně vyobrazeno používání socnetů, dnešních děcek a možná i trocha toho prodeje drog, chybí už jenom krypto a je to komplet. Moritz je správnej podivín a zbytek bandy dobře přihrává. Není to veledílo, ale skvěle se na to koukalo, 5*(12.6.2019)

 • hansel97
  ****

  Hodně fresh a přesně něco, co bych čekal od Netflixu, přestože se takové výstupy dostavují jen tu a tam. Má to dynamiku a naprosto skvěle to vystihuje generaci mileniálů, což je něco s čím mnozí scenáristé mají mnohem větší problémy.(19.6.2019)

 • choze
  ***

  Social Network meets Breaking Bad. Další netflixácká sympatická a sexy rychlovka, byť třeba Bonding byl výrazně víc sympatičtější, sexy i vtipnější a to na polovičním prostoru. Ovšem cameo Jonathana Frakese vysvětlujícího Darknet ve stylu Are you affraid of a dark? bylo boží.(6.6.2019)

 • Warle
  ****

  Svěží teenagerovská jednohubka z Německa vhodná především pro milenialy dostupná na Netflixu, která spolehlivě zabaví na celé odpoledne. Začátek trochu slabší, ale ke konci se to začne fajnove rozjíždět a těším se na druhou sérii. Některé vtipy a scény jsou dost povedené. 1 série 75%(20.6.2019)

 • - Pod jedním z instagramových postů v seriálu si můžeme všimnout komentáře od scenáristy Stefana Titze. (hansel97)

 • - Veškeré profily na sociálních sítích, které postavy v seriálu využívají, byly pro natáčení reálně vytvořeny. (hansel97)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace