In Living Color (TV seriál)

Komedie

USA, 1990, 147x30 min

Především za Jima a jeho parodující scénky a jeho neskutečné charaktery. Zbytek je jen průměrná výplňovka.(28.10.2012)

Mám rád jiného Carreye, tady je moc ambiciózní.(11.2.2009)

Nenormálne výkony komika Jima Carreyho ma privádzali do šialenstva počas všetkých jeho dokonalých kúskov. Jim snáť ani nie je človek. Neuveritelné začiatky neuveritelnej osobnosti. 95%(16.10.2009)

Jim Carey a důkaz, že je furt stejnej a doklad toho, kde začínal. To je za pět hvězd. Mně málo vtipné černošské gagy v podání rodiny Wayansových oscilují mezi odpadem a jednou hvězdou. Celkem tedy lepší trojka. Jim Carrey ten pořad prostě vytáhl a to byl dělán čistě pro černošské publikum. Kuriozní.(17.5.2012)

• WANDRWALL

Dostal jsem se k J.C. v tomhle seriálu náhodně, a zase pro mě slabota. Mám ho rád jen skrz Hádankáře a jak nám přibližuje Formanovo ztvárnění Andyho Kaufmana. Není to málo.(2.8.2010)

• - V roce 1992 byl seriál vysílán dokonce v přestávce 26. ročníku slavného Super Bowlu. (Terva)

• - Ve čtvrté sezoně se přestal z neuvedených důvodů objevovat Tommy Davidson. V páté sérii pak trávil v seriálu méně času také James Carrey, který byl díky své popularitě obsazován do filmů. (Terva)

• - O roli v tomto seriálu se ucházel John Leguizamo, byl ale odmítnut. (Pumiiix)