In Living Color (TV seriál)

Komedie

USA, 1990, 147x30 min

Keenen Ivory Wayans, Jim Carrey, Tommy Davidson, David Alan Grier, Kelly Coffield Park, Kim Wayans, Chris Rock, Shawn Wayans, Anne-Marie Johnson, Chris Carrara, Jennifer Lopez, Jamie Foxx, Marlon Wayans, Damon Wayans, Damien Dante Wayans, Eazy-E, Big Daddy Kane, Alexandra Wentworth, Symba, Loren Avedon, Denise Richards, Steve Oedekerk, Phil Beauman, Sean Moran, Alex Datcher, Carlos Mencia, Endre Hules, John Bradley, Del Zamora, Zahn McClarnon, Brian George, Nick Bakay, Chris Browning, George Skaff, Jay Leggett, Ed O'Neill, Danielle Harris, Larry Wilmore, Kellita Smith, Brian Donovan, Kari Coleman, David Jean Thomas, Riley Weston, Ann Yen, Marilyn O'Connor, Kim Coles, Nancy Giles, LaWanda Page, Madison Mason, Bob Cooper, Eric Mansker, Donna Spangler, Gina Ravera, Al Septien, Rosie Perez, Robert Bauer, Eric Freeman, Jean-Paul Vignon, Joe George, Mitchell Laurance, Ellen Cleghorne, Phyllis Applegate, DeJuan Guy, Brad Grunberg, Dwayne Alexandre, Rocky Giordani, Steve Park, Lloyd Kino, Ahmad Stoner, Yvette Wilson, Chris Spencer, Jossie Thacker, MC Lyte, Dwayne Wayans, Jonathan Chapin, Alex Ardenti, Thomas F. Duffy, Jeris Poindexter, Alex Brown, Michael Krawic, Renee Tenison

Scénografie:

John Sabato

Kostýmy:

Michelle Cole

Především za Jima a jeho parodující scénky a jeho neskutečné charaktery. Zbytek je jen průměrná výplňovka.(28.10.2012)

• WANDRWALL

Dostal jsem se k J.C. v tomhle seriálu náhodně, a zase pro mě slabota. Mám ho rád jen skrz Hádankáře a jak nám přibližuje Formanovo ztvárnění Andyho Kaufmana. Není to málo.(2.8.2010)

Jim Carey a důkaz, že je furt stejnej a doklad toho, kde začínal. To je za pět hvězd. Mně málo vtipné černošské gagy v podání rodiny Wayansových oscilují mezi odpadem a jednou hvězdou. Celkem tedy lepší trojka. Jim Carrey ten pořad prostě vytáhl a to byl dělán čistě pro černošské publikum. Kuriozní.(17.5.2012)

Mám rád jiného Carreye, tady je moc ambiciózní.(11.2.2009)

Nenormálne výkony komika Jima Carreyho ma privádzali do šialenstva počas všetkých jeho dokonalých kúskov. Jim snáď ani nie je človek. Neuveriteľné začiatky neuveriteľnej osobnosti. 95%(16.10.2009)

• - Ve čtvrté sezoně se přestal z neuvedených důvodů objevovat Tommy Davidson. V páté sérii pak trávil v seriálu méně času také James Carrey, který byl díky své popularitě obsazován do filmů. (Terva)

• - V roce 1992 byl seriál vysílán dokonce v přestávce 26. ročníku slavného Super Bowlu. (Terva)

• - Všechny skupiny, které v seriálu vystupují hrají živě. (Terva)