S ohledem na mou profesi mě tenhle seriál docela zaujal a nemůžu říct, že by to bylo přímo zklamání. Neukapávat z toho sladkost jako z cukrového javoru a být zápletky aspoň trochu pravděpodobnější a ne tak vydezinfikované, docela by se mi to i přes skautíkovského Landa líbilo. Christensen tu předvádí o dost lepší výkon než v Epizodě II.(5.8.2007)

Vážně super charakterově nažvýknutý jednosezónní seriál. Sice si i přes rok vzniku 2000 bere opravdu hodně ze stylu 90. let a Joe Lando (aka "ten pablb ze seriálu Dr. Quinn") je správný ve své roli až to bolí, ale mne to opravdu baví. Herci jsou atraktivní, mladí, pestří a hlavně se skvěle vyjadřují a když jde do tuhého tak hrají poměrně věrně, zejména Hayden Christensen si své trauma "užívá". Hodně slušná podívaná s atraktivním střihem a perfektním soundtrackem.(19.8.2008)

Jeden z mých hodně oblíbených seriálů. Perfektní herecké obsazení, skvělá muzika, krásná příroda, strhující a neustále se měnící příběh, spousta rozmanitých a zajímavých postav jakotřeba tvrďák Oggy, roztomilá a přesladká Juliett a nebo uštěpačná a výbušná Shelby, když k tomu všemu ještě přičtu okouzlující usměvy Haydena Christensena a A.J. Cook, tak nemůžu jinak než tenhle seriál zbožňovat. Občas je to sice docela přehnané a vyumělkované, ale i tak mám tento seriál vážně moc ráda.(3.8.2009)

Pěkně natočené, nešetřili na exteriérech, sympatická parta dětí i instruktorů, dobře vykreslené postavy. S jedním přimhouřeným okem můžu říct, že tam řeší reálné problémy pomocí realných a zajímávých postupů. Nepůsobí to vyumělkovaně, veřím jim to a to oceňuju. Peter Scarbrow je frajer, radost ho sledovat. Tímto seriálem si u mě Joe Lando vydobil 10.místo mezi herci. Bohužel zůstalo u jedné serie, protože prý diváci neradi vidí skutečné problémy a preferují lehčí zábavu (tak nějak se vyjádřilo studio). Takže nám nezbude, než sledovat vyšetřování vražd na tisíc způsobů, předhánění se kdo vymyslí bizardnější vraždu, absurdnější nemoc, přemisťování ostrova v čase a prostoru atd.(5.7.2009)

Tohle se mi opravdu líbilo. A vzhledem k naivitě obyvatelstva ze zámoří :) si myslím, že i touha seriálu "pomáhat-nám-v-našem-skutečném-životě" je míněna naprosto upřímně. To se mi na tom líbí. Zvlášť když je tu i můj oblíbený herec Lando a herečka Jewel Staite, na kterou se moc hezky dívá :). Pokud nemáte rádi gothičky, odečtěte si hvězdu. 4*(23.8.2009)