ZZ Top: That Little Ol' Band from Texas

Dokumentární / Hudební
Velká Británie / Kanada / USA, 2019, 91 min

KanjiVital

ZZ TOP jsou moje srdcová záležitost❤️ Škoda ale, že tento dokument končí úspěchem "Eliminatoru", rozhodně by bylo zajímavé sledovat, co 90. léta a 21. století, nebo co na spolupráci s nimi říká takový velikán jako Rick Rubin, který produkoval jejich poslední album. Každopádně neopakovatelná (bohužel!) příležitost vidět tyto "tři chlápky" pohromadě... RIP Dusty Hill, a proto * navíc. ()

Slasher

Kdo z vás má taky tak rád kaktusácký ZZ Top sound, tady to je určitě dobrá volba k výletu do počátků a prapočátků texaské legendy, tj. převážně do let sedmdesátých - a novější tvorba už zůstane úplně beze zmínky. Těší účast komplet trojice členů, stejně tak (mě osobně) pár komentářů Joshe z Queens. Ať žije! 🌵 ()

jethrotull

Od ZZ Top mam rad mozno 5-6 veci,ale aj napriek tomu som si z radostou pozrel tento dokumant,ktory mi dal odpoved na mnoho veci. Za mna spokojnost. ()

Mr.Apache

Se stylem Sama Dunna mám velký problém. Obzvlášť iritující je jeho snaha udělat ze starých fotek jakousi 3D animaci. Z téhle křeče jsem umíral už u jeho filmu o Alice Cooperovi. Jinak samotní ZZ Top a jejich sedmdesátkový blues rock samozřejmě za pět hvězdiček. Raději ale přímo z alb jako Rio Grande Mud, Tres Hombres nebo Fandango než z tohohle poněkud zdlouhavého dokumentu s takřka minimální informační hodnotou pro každého, kdo si někdy přečetl jakýkoliv trochu zasvěcenější článek o téhle kapele. Jinak úvod s triem projíždějícím se v ZZ mobilu nebo archivní koncertní záběry z jejich bláznivě experimentálního období na přelomu 70. a 80. let jsou určitě fajn. Celkový dojem ale vylepšují jen malinko. ()