poster

Zakleté pírko

 • Slovensko

  Zakliate pierko

Pohádka

Česko, 2019, 95 min

Diskuze k filmu (5)

  • 26.12.2019  21:11

  Uživatel cbprahalocal smazal svůj příspěvek.

  • 14.12.2019  00:34
  ArsenalEagle
  (hodnocení, komentáře)

   Jop, taky mi dost věcí přímo vadilo, a to se mi jen z traileru stává málokdy. Budu doufat, že to je jen blbě sestříhaný. Jsem radši, když se Troška vyblbne na infantilních pohádkách, než aby vznikl další poklad typu Babovřesky. Kameňák mám rád, to je prostě jeden vtip vedle druhého, alespoň první 2 díly, Babovřesky jsou jen trapné. Elišku ze mlejna jsem jako malej měl vyloženě rád a Z pekla štěstí taky není vyloženě propadák. Chce se mi prostě doufat, že to nebude tak špatný, ale podle všeho budu muset nasadit svoje brejle předškoláka. No uvidíme :D

  • 13.12.2019  23:05
  Sabrewulf
  (hodnocení, komentáře)

  ArsenalEagle: Pro mě, bohužel, ani ta jednohubka. Já prostě nechápu, proč ten Troška ty pohádky dělá tak extrémně uhlazené, to je k nevydržení. Jasně, že pohádky jsou primárně pro děti, ale on si nějak vsugeroval, že jenom pro děti a to ještě ani ne ty 10tileté, ale úplné mrňata. Ty scény ala vodník řekne veselým hláskem: "Chceš, abych šel s tebou? Aspoň nám bude veselejc" a trajdá si to při žužu hudbě - to jsou přesně takové, u kterých jsem se ošíval trapností už v 6ti letech. Proč dělá z lidí takové degeny. 

  • 13.12.2019  21:07
  ArsenalEagle
  (hodnocení, komentáře)

  Sabrewulf: Dělala na tom spolužačka, tak jsem zvědavej, každopádně z traileru nic moc odvařený nejsem, ale snad překvapí a bude to aspoň milá jednohubka.

  na příspěvěk reagoval Sabrewulf
  • 1.12.2019  21:00
  Sabrewulf
  (hodnocení, komentáře)

  To už ani nepůsobí jako Troškova pohádka, ale jako parodie na Troškovy pohádky. Všechny ty Troškovy negativa jsou tady dovedené k dokonalosti + nula Pavlásek jako třešnička na dortu.

  na příspěvěk reagoval ArsenalEagle