Reklama

Reklama

Parking

  • Česko Noční ostraha (více)

Adrian je básník, rumunský přistěhovalec, který pracuje jako noční hlídač u prodejce automobilů v Córdobě. Žije zcela sám a touží jen psát a začít nový život. Jeho setkání s Marií, které se stane o svatojanské noci, vypadá, jako by bylo napsáno ve hvězdách. Jejich vzplanutí, kdy zapomenou na všechny a na všechno, bude brzy podrobeno zkouškám, kterým musejí společně čelit. Láska a literatura Adriana zachrání. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Recenze (3)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

jak se básník zamotá do osidel mafie tak má po žížalkách.nechápala jsem dost dobře obsah básně kterou předčítá žena majitele autobazaru.4tyři dávám jen za to,že si film nehraje na nějakou světovou gangsterku ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Jako romantický film to funguje skvěle.To ostatní je už trochu záhodou.Postava Adriana je vcelku těžký sousto.který bude mít divák na svých břemenech.Jako přistěhovalec žije v autobazaru a dělá pomocníka Rafovi,což je jeho vedoucí.Dostává almužnu a bydlí v jednom z karavanu.První půlka kdy pozná Maríi nějak nevybočuje a prostě typická romantická sonda.Občas film použije flashbacky,který jsou úplně na nic a mají být cosi zajímavého,že jsou točený jako kinofilm.Pak Adrian prostě žije svůj svět spisovatele či básníka o kterým nevíte nic moc,ani proč opustil Rumunsko.Nevíte ani co pořád dělá v takový prdeli a proč jedná tak jak jedná.Ke konci už si říkáte,že k Rafovi musí mít snad i vztah či jeho k milence,protože už nedává logiku žít tam kde žije či lépe řečeno žijí.To co se stane nevyhnutelným,se stane a konec filma.Od půlky film se trochu potácí v chápání.Někdo mu ukradne auto,který má někam převážet a film Vám k tomu neřekne nic.No prostě se stalo.Chybí tomu rukopis či aspoň vysvětlení dané situace.Zajímavá romantická první půle s dobrým hlavním hercem ano,ale filmu chybí logičnost či jakost onoho souznění ve dvouch na daném místě k pomoci. ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama