Reklama

Reklama

Série(4) / Epizody(39)

Obsahy(1)

Harvey Birdman býval superhrdina, který zachraňoval svět. Dnes je právnické eso, které se specializuje na obhajobu a zadostiučinění, pro známé i vyhaslé kreslené hrdiny z různých seriálů, filmů a příběhů. (geklon)

Recenze (3)

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Who's the man in the suit? Who's the cat with the beak? Harvey, Attorney, Marvey Attorney, Harvey Birdman, Attorney at Law - Co dělat, když vás přestane bavit superhrdinství? Dát se na právničinu! Harvey, zapomenutý superhrdina, řeší případy postaviček od Hanny-Barbery. Jeden z prvních pořadů Adult Swimu, který byl animovaný od píky. I přesto však dost stojí na postavách Hanny-Barbery , které AS používalo už v pořadech jako Space Ghost Coast to Coast a Brak Show. Později jsme podobný styl mohli vidět u už propracovanějšího Venture Bros, kteří se inspirovali Johnny Questem (postavy z Questa se v Harveym taky objeví). Harvey Birdman stojí na tom, že chrlí ohromné množství gagů za sebou a na právnických vtipech. Nutno také zmínit, že důležitou dvojroli v seriálu hraje Stephen Colbert - moderátor skvělé Colbert Report (kde si dělal srandu z konzervativních pořadů na Fox News) a momentálně moderátor Late Night Show, která rozhodně NENÍ nejhorší talkshow v US a A (eh, eh, James Corben) ale ani tou nejlepší (Conan). Ještě jsem neviděl spin-off s Birdgirl, který doufám, že aspoň bude na stejné úrovni jako Attorney at Law a Attorney General. ()

Reklama

Chupacabra 

všechny recenze uživatele

Harvey Birdman, superhrdina v ptačí masce, skončil se zachraňováním světa a dal se na právničinu. V každé epizodě teď se svými kolegy řeší problémy slavných i nepříliš známých postaviček ze zlaté éry (60. - 70. léta) studia Hanna-Barbera. Parádní zábava. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama