Filipova vdaná přítelkyně, policejní psycholožka Jolana Motýlová, se topí v manželské krizi a zakázaném milostném vztahu s Filipem, zatímco se snaží zachránit ženu, která je dlouhodobě týraná svým manželem. Filip ze vztahu s Jolanou propadá depresi, z alkoholového excesu ho zachrání kolega Teo Franz. Zuzanin manžel Richie se kvůli nedbalosti rodiny ohrožené požárem stane sám obětí výbuchu a bojuje o život. (TV Prima)

sharka.68

zatím mne nejvíc baví Jana Sováková (ta bloncka s potetovanou paží - tedy myslím, že je to jen takovej návlek ) v roli Karin ()

mira007

O milimetr zábavnější než první díl, ale jinak bída - nevěrohodné, neuvěřitelné a některé scény směšné: jednak asexuální soulož na dámské toaletě a absolutně zabitá drahá akční scéna , kdy hasič Martin Finger hrozně dramaticky huláká do vysílačky jakože drama akce v pohybu, ale ostatní ( velká akce o pár lidech ) stojí jak tvrdé Y a hraje k tomu neadekvátní unylá hudba, takže to ve výsledku vypadá jako že obecní blázen vykřikuje že mimozemštani zaútočí. ()

curil

Zhoršení oproti prvnímu dílu je očividně. Vymizel humor a přibyla naivita. Některé postavy jsou na zabití, rodinka Chýlková - Finger a nebo dobrotivá pekařka, která věnuje loupeživému klaunovi deset táců na alimenty. ()