Komentáře uživatelů k epizodě (8)

Zajímavé, poutavé a často smutné.(24.6.2019)

12% Proč to má tak málo?? 75%(24.6.2019)

Zatím nejslabší díl. 60%(24.6.2019)

• mira007

Opět o milimetr inteligentnější než předchozí epizoda, ale tímto tempem si tento seriál získá můj respekt až šedesátýpátý díl. Jedinej kdo mne baví každým momentem je Hofmann.(25.6.2019)

• Pucmeloud

Napínavé jak Okres na severu... Brzobohatý je katastrofický herec, spíše tragikomik. A zbytek mu úspěšně sekunduje.(24.6.2019)

• dejf96

ani kvalitní herci nezachrání impotentní předlohu a scénář....(24.6.2019)

• Cesty timem

Někdy si připadám jako Robert Redford (ne, ne vizuálně :-)) ve filmu Tři dny Kondora, kdy četl každý škvár a hledal nějaké šifry a úniky informací ze CIA atd. Stejně já někdy skouknu kdejaký škvár a čekám co tam bude, zda mne nezaujme a to ikdyž v to vůbec nedoufám a hledám nějaké zajímavosti... Tak tady se tam sjeli na jednu adresu postupně všechny záchrané složky (pak ještě kvůli zapnuté troubě s kuřetem... Bože!) jako do Růžové 15 všichni řemeslníci ve filmu Lucie postrach ulice. Tak to je to, co jsem objevil jako zajímavou a jistě tajnou podobnost. Kondor :-) .... Jinak bída, utrpení... a další díl asi raději předám ke zkoumání kolegům :-)(26.6.2019)

• vlcekmirek

Záchranáři a Poldové v akci mixnuté v jednom? A už si to nechraje na ,,rekonstrukce" ale na ,,umění"? Herecké výkony u obého jsou na srovnatelné úrovni a známé tváře slavných (jakože)herců tomu nijak nepomůžou. (Omlouvám se paní Chýlkové, ta o herectví ví mnohé, ale tím spíš mě zaráží, že se k něčemu takovému propůjčila. Asi manko v rodinném rozpočtu...) Scénáře jsou ploché a zcela bez života, takže ani skvělí herci by s tím nebyli schopni nic udělat. V podstatě zbytečný pořad, vyhozené peníze.(27.6.2019)