poster

Potkali se u Kolína

 • anglický

  How They Met At Kolin

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 14 min

Hrají:

Rudolf Deyl ml.
(další profese)
 • Bachy
  *****

  U medvědů z Kolína jsem strávil spoustu času. Pamatuáji si, jak mě mrzelo, že v televizi neběželi moc často. Animace, kdy z medvěda bylo najednou auto, najednou semfor atd. jsou nezapaomenutelné, jenom nechápu, proč pořád jedli ty bonbóny(7.2.2008)

 • Stegr
  **

  40% - Tak před deseti lety mi tyto pohádky táta pustil se slovy, že za jeho mladých let byly obrovským hitem. Věřím tomu, ale pro mě příběhy dvou podivných méďů byly utrpení, kterému dávám dvě hvězdičky hlavně proto, že nevím, jak bych se k tomu stavěl, kdybych to viděl teď...(8.3.2008)

 • Oskar
  *****

  Jéje, pane, tahle groteska je ale vypečená...(12.4.2003)

 • Pluhy
  ***

  Břetislav Pojar si křišťálový globus zasloužil! Na světě snad neexistuje originálnějších a vypečenějších medvědů, než jsou Pojarovo medvědi od Kolína. Bohužel druhá série zaostává díky tehdejšímu režimu ale ta první... ta je naprosto bezchybná! Dechberoucí animace a perfektní dialogy. "Ryba, která má smutná vočička, není žádná ryba ale princezna zakletá. Ať je živá - anebo pečená"(6.10.2007)

 • Kryšpín
  *****

  Pane, pane vaše hry jsou vypečený. Vy budete lidi, já budu komentátor. Výborný animák, při kterém jsme se spolu se strejdou bavili a stále se na něj rádi díváme.(24.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace