Reklama

Reklama

Průzkumník

(seriál)
  • USA National Geographic Explorer
USA, 1985, 432x120 min
(další profese)

Obsahy(1)

National Geographic Explorer je nejdéle vysílaným dokumentárním seriálem o přírodě na světě. Dokument získal přibližně 60 cen Emmy a stovky dalších cen. Vysílán je ve více než 120 zemích světa, kde otevírá lidem obzory a snaží se jim předat informace o přírodě, ve které žijeme, ale také vědě a nejrůznějších kulturách. (Paity)

Recenze (9)

PauloZ 

všechny recenze uživatele

Co se týká dokumentů, tak National Geographic je nejenom jeden z vůbec prvních dokumentárních seriálů, ale také jedne z nejlepších, pojednávající snad úplně o všem. Na dnešní dobu to sice nemá tak cool záběry, jak je trendem, ale co do kvalitativního obsahu, je to the best! ()

Reklama

Paity 

všechny recenze uživatele

National Geographic je v tomhle nepřekonatelné. Zajímavé, chytlavé, přesto přesné a setříděné informace, navíc tak zhutnělé, že i naprostý ignorant si z toho musí něco pamatovat. Tohle pouštět dětem ve škole! ()

Empire 

všechny recenze uživatele

National Geographic zůstává svým gigantickým záběrem nejlepším dokumentárním cyklem vůbec. Příbližila se jí zázračná planeta či dokumenty z produkce BBC. Ovšem ani jeden ze zmiňovaných nemá, tak široké oborové zaměření, kde si každý najde "to své". Je legendou a pro mnohé propedeuticou disciplínou do budoucna. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

  • Producent David Hamlin získal za seriál National Geographic Explorer cenu Emmy za nejlepší dokument o přírodě. (Paity)

Reklama

Reklama