Mikeovo nové auto

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 4 min

Randy Newman
  • WANDRWALL

Pro každého, kdo si koupí nové auto, tak je to pozoruhodná chvíle. Vychutnává si s ním jízdu a jezdí i tam, kde až tak jezdit nemusí. A právě takový je i Mike Wazowski. Ovšem Mike vydělává, takže si koupí a vybaví auto, které jen tak někdo nemá. A za pár vteřin předvede co vše auto obsahuje. Díky, Mike!(21.9.2010)

Možná první pokus Pixaru v krátkometrážním filmu dále rozvíjet postavy z filmu celovečerního dopadl docela průměrně. Nad šeď ostatních podobných filmů od kohokoliv jiného než od mistrů z Pixaru ho povyšuje jen klasicky krásná animace. Nezapomenutelného gagu nebo nápadu se nedočkáte a víc než bonusový film to připomíná vystřiženou scénu z hlavního snímku. Vcelku nuda...(19.8.2008)

Štvorminútový kraťas, ktorý pokojne mohol byť súčasťou filmu Monsters a.s a nikto by si to nevšimol. Je to rovnako vtipné ako väčšina filmu, má to tých istých neodolateľných hrdinov a nápaditú animáciu. Možno práve preto, že to nevybočuje zo zaužívanej koľaje, nehodnotím maximom. (8/10)(14.4.2011)

"Chybí mi moje staré auto." Neskutečně vtipné v každém ohledu, originální hlasy obou kamarádů nemají chybu (utvrdily mě ale také v tom, že český dabing celovečerních "Příšerek" je z hlediska volby dabérů velmi povedený), při nastavování sedačky jsem se svíjela v křečích smíchu. Takhle kdyby dopadla každá komedie :).(6.8.2012)

Znova si tým proti sebe postavím zopár miliónov obyvateľov Slovenska, ale hoci si Pixar vážim a mám rád, už z princípu, MONSTERS A.S. ma nebavili až tak, ako som čakal. Preto ma nijako zvlášť nevzal ani štvorminútový počin s hrdinami fantastického sveta príšeriek všetkého druhu (vrátane dabingu Johna Goodmana a Billyho Crystala): http://www.youtube.com/watch?v=GZgChX8lDnA(21.5.2009)