Kocour Raplík (TV seriál)

Eek! the Cat

Eek! Stravaganza

(Kanada)

Eek! and the Terrible Thunderlizards

(Kanada)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Kanada / USA, 1992, 63x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

• Marek1991

Jaj toto bola konina. Mám rád mačky, ale toto bolo desivé, zniesť sa to dalo, ale ďakujem neprosím, už to nemám potrebu znovu vidieť.(2.9.2012)

Srandovní seriál o koucouru - smolařovi. Některé vtípky jsou fakt povedené. Ten seriál Hromještěři který chodí zároveň s tím je fakt povedený. Dinosauří vojácí loví v lese pračlověky.(28.6.2010)

Kvalita tohoto animovaného seriálu bola veľmi rozporuplná (v porovnaní s inými seriálmi vysielanými na Fox Kids to ale bol klenot), ale Raplík vedel sem-tam rozosmiať do popuku.(28.5.2007)

Česky přeloženo jako "Kocour Raplík". Jeden ze starých dobrých seriálů na Fox Kids, které jsem v mládí miloval. Byly zde legrační postavy, jako sob Elmo nebo žraločí pes Sharkan. Některé epizody byly rozděleny na dva příběhy - Raplík a pak příběh dvou malých pračlověků, kterým život komplikují zlí dinosauři.(14.10.2007)

Kocour Raplík měl plno dílů, a já mám pocit, že jsem snad viděl jen ty naprosto neopakovatelné a geniální. Raplík mi v mnoha ohledech připomínal postavu Švejka - divte se a mlaťte mě, je to tak. Nejdu s tímto tvrzením do hloubky, to by to totiž nebyla bývala byla pravda, ale na první pohled, jak se říká, to tak cítím. Je to prostě dobrotivý idiot, co více k němu říci? Celá Raplíkova rodina byla raplá dostatečně na to, abych si ji pamatoval do konce života, včetně lekcí svahilštiny, nebo čeho, na audiokazetě s frázemi typu: "To ať za vás udělají vaše morčata!", či "Máte na čele stopy po pneumatice!". Se seriálem se rozloučím raplíkovsky: KUMBAJÁ!(3.2.2009)

• KajusaK

Bohužel chyběl vtip, krásná animace, originálnost a zkrátka vše..Hodnotit by to měly asi malé děti, když je to pohádka pro ně, ale ani 3letou sestřenku to nebavilo..(25.6.2013)

Neni to síce na čistých 5, ale z nostalgie nemôžem ísť nižšie... :) Ako malého ma to neskutočne bavilo. :) Chystám sa znovu zhliadnuť a možno prehodnotím. :) EDIT: Fajn, už to stratilo trochu zo svojho kúzla, ale je to viac než pozerateľné. A hlášky dokonalé. :D(27.5.2012)

Tuhle debilitu jsem miloval(15.3.2014)

Kde jso ty časy, kdy jsem jako malý věčně vysedával u Foxkids a sledoval tyto krásné seriály. Raplík je opět suprový seriál z tohoto programu, v některých epizodách jsou i "Hrom ještěři", seriál je opět dobře udělaný a vůbec vás svými srandami a veselohrami nebude nudit.(21.3.2015)

• sutko

1* za Vianočnú časť. Ten sedlák má super hlášky :)(15.8.2006)

Dvojzmyselné a pochybné hlášky, platonická láska a samozrejme krvilačný pes. Takto nejako si ja pamätám jeden zo seriálov môjho detstva, Kocúra Raplíka! :)(24.5.2013)