Quack Pack (TV seriál)

Animovaný

USA, 1996, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• MarekT

Viděl jsem pouze jeden díl, takže nebudu hodnotit. Ze zpracování nejsem až tak spokojen, sice je tu Donald, kterého jsem v Kačeřích příbězích dost postrádal, ale není tu např. Skrblík a vůbec se mimo výjimek zde nevyskytují žádné antromorfní postavy. Navíc mi moc nejsou po chuti typické disneyovské prvky současnosti - charakter Daisy je tady podstatně liberálnější než třeba v komiksech či krátkých filmech. Ale abych jen nekritizoval - nápad se synovci jako teenagery je zajímavý. Nicméně, jak jsem říkal, je tam vidět ten Disney 90.let, jako např. v kraťasu Runaway Brian, který se také ne moc zdařil. Seriál si v prvním díle držel kvalitu na tři hvězdičky. P.S. Pokud byste měli zájem o shlédnutí, jedna dobrá duše z Austrálie uploadovala na YouTube všech 39 dílů. http://www.youtube.com/user/Morelia666(28.3.2009)

Dulík, Bulík a Kulík jsou v pubertě a Donald s nimi má nemalé trable.(12.9.2012)