poster

Dobrodružství Ježka Sonica (TV seriál)

 • USA

  Sonic the Hedgehog

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 1993, 26x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

 • Gemini
  **

  Segácký modrý ježek ve vlastním seriálu. Animace nic moc, to se změnilo v druhé sérii, která s první měla společný jen boj s Robotnikem. Ta druhá série už byla pěkné pokoukání, ale nic převratného ani extra zábavného tu nenajdete.(23.5.2003)

 • Psema
  ****

  Každé ráno v 7 jsem poctivě jak skautík vstával a sledoval jak to sonic nandá robotníkovi. A pokaždé jsem se bavil. Bože, nebo spíš nějaká místní Tv pusťte mi ho znovu. ;)(21.6.2006)

 • Vitason
  *****

  Já jsem na Mega Driveu od Segy vyrostl. Takže je celkem logické, že je dodnes tenhle modrý sexidol ze stáje Sega jedním z mých nejoblíbenějších hrdinů. Na svojí Segu jsem měl čtyři hry s rychlonohým ježkem a to už jsem byl mezi kamarády Pan Někdo. Takže je jasné, jak vysoké bylo mé nadšení, když se u nás začal vysílat tento seriál, který běžel každé všední ráno něco po sedmé, takže jsem vždy zdržoval u snídaně, abych viděl, jak Sonic překazí další Robotníkův plán. V té době mě vozili na základní školu rodiče, protože to bylo přes celou Prahu a oni pracovali kousíček od školy. Takže jsem byl schopný jíst jeden rohlík s kakaem až 25 minut, z čehož šílela moje milovaná sestřička, protože chodila na stejnou školu a díky mě chodila pozdě (ostatně já taky, ale mě to bylo fuk, hlavně že jsem viděl Sonica). Sonic the Hedgehog je jedna z mála věcí (MASH, Jurský park, Želvy ninja, Krvavý sport), ke které mě váže tak silná nostalgie, že je jsem schopen obhajovat do padnutí. Já bych se s tím modrým rychlonožkou i vyspal :-D(22.9.2007)

 • Redswif
  **

  Slabší asi jako Sonic sám!!!(9.2.2007)

 • Frantisek.Fu
  ***

  60%(22.4.2018)

 • Grizzly
  ****

  Hru sem mastil na Segách pořád a kvůli tomuhle seriálu jsem vstával každé ráno v 7.(8.12.2011)

 • JackBurda
  *****

  Mnohem lepší než Adventures of Sonic the Hedgehog. Silnej příběh, skvěle zmáklé postavy (Sonic, Sally, Robotnic, prostě všichni) i chemie mezi nimi. K tomu připočtěte příjemný humor a dostatek akce a úspěch je na světě.(24.7.2016)

 • Miyamoto
  **

  Seriál mého dětství, skoro stejně starý jako já:-D(25.10.2009)

 • DannyBurino
  *****

  Tenhle seriál je pravý opak toho.... druhého seriálu. Silnej příběh, skvěle napsané postavy, příjemný humor, dostatek akce a skvělý AJ dabing ( dokonce Robotnik je cool jak podobou, hlasem tak i osobností ). Tohle byl skvělý seriál, ale hlavní problém je že když se bude v posledním díle rozjíždět děj na další sérii, tak ten seriál zrušili!!!! WTF?! Hlavně mi neříkejte že lidi mají radši.... ten druhý seriál. Ten kdo to zrušil by zasloužil pěst do koulí.(24.8.2016)

 • Bayonnet
  ****

  Miloval jsem to a chci aby to začali znovu dávat v Tv, jelikož to jde pustit jen v angličtině..... Ale Ta hudba mě vždycky zatáhla do světa Sonica ! ;)(27.8.2011)

 • JesterKruger
  *****

  Tenhle seriál, původním názvem Ježek Sonic (Sonic the hedgehog, SatAM), je něco nemožného. Tvorba robotů z masa a kovu je něco nechutného, postavy jsou dobře udělané, Sonic se neustále chválí, Chvostík někdy citlivý (jelikož Dr. Robotnik udělal z jeho rodičů cyborgy), Sally Acornová prostě jako Mobianská princezna, Antoine Depardieu také super, i zajda je super. Postava Robotnika a jeho synovce jsou dobře záporácké, A hlavně je to sakra napínavý seriál. Seriál se podobá hodně videohře, a tohle je prostě luxusní. Tento seriál byl u nás v Česku pojmenován stejně jako seriál Adventures of sonic the hedgehog, Dobrodružství ježka Sonica, který má komediální formát. Podle mě je lepší tento s vážnějším formátem, a pro mě suprová vzpomínka na mladší časy.(8.2.2021)