4 hviezdy.Aj za skvelý slovenský dabing študia DIMAS z roku 1994 ktorý bol na videokazetách od Intersonicu.V slovenskom zneni sa mi najviac pačil vynikajuci Ján Kroner ako McWolf.Ale aj ostatné postavičky mali dobré hlasy.V detstve som videl všetky videokazety s týmto seriálom.A neni to také zlé.Najviac sa mi pačili epizody kde bol Droopy zo svojim synom a vyborné boli aj tie kde bol Spyke a Tyke.A dodnes si pametam spev Jerryho bratranca Antonia :-D Takže 70% aj z nostalgie.(11.4.2015)

"Tom & Jerry Kids" mal pre mňa od začiatku jeden veľký problém. Fakt, že sa to síce volá "Tom & Jerry Kids" no vždy, keď som to pozeral, tak som mal pocit, že najviac som videl nejaké epizódy s Droopym. To, že urobili z Toma a Jerryho decká mi viac-menej nevadilo. Keď som bol decko ma to neštvalo. Dnes to síce pôsobí ako keby sa Tom a Jerry narodili v budúcnosti, kým ich skutočné dospelácke dobrodružstvá boli v minulosti. A tu to skutočne vadí. Je to vysoko 90s a vôbec nikto nepremýšľal nad tým ako to zladiť spôsobom, aby to fungovalo. Proste chceli mať svoj 90s animovaný seriál a s príchodom Toma a Jerryho to bude ono. Takže to mi vždy vadilo. Každopádne sú tu aj pozitívne stránky. Niektoré epizódy boli lepšie ako iné. Sem-tam sa tu našla epizóda s Tomom a Jerrym, ktorá ma bavila a mala energiu. Takže to je fajn. Animácie sú podľa mňa tiež celkom na úrovni. Vyzerá to dobre a nijako mi to nedráždi oči. Pokiaľ sa teda na scénku nedostal Droopy. No jedna vec, ktorú si z tohto vždy vybavím je titulná skladba. Tá mi dodnes znie v hlave a občas si ju rád pripomeniem. Ak ste ju nepočuli, môžete si ju vypočuť tu. A vždy som si ju rád vypočul. Čo sa zvyšku týka, niekedy som ostal, niekedy nie. Plus je zaujímavé ešte aj jedno. Tom a Jerry sú deti. Ale Spike je stále dospelý a má aj syna Tyka. Kde je logika tu? Mohli sme mať aj deckú verziu Spika bez syna. Hodnotenie: C(11.11.2019)

Jako malému (i doposud) mě táhlo víc k této sérii, než původní Tom a Jerry, kterého jsem byl v 90. letech přesycený. Tato série je co se týče gagů, víc bližší k původní sérii, ale umírněnější. Zvukové efekty jako vžycky me rozesmály. Dabing původních dílů, i samotné díly první a druhé řady mě pobavili. Co se mi ale nelíbí na temto seriálu, je to, že se v pozdějších dílech čím dál víc objevují samostatné díly vedlejších postav (Divá myš, Kyle a Clyde...), Droopy, Dripl a vlk se objevují v různých podáních. A pomalu se zapomíná na samotného Toma a Jerryho(9.7.2015)

• C0r0ner

Ostudný hnus, který nemá s původním nápadem dua Hannah/Barbera společného vůbec nic. Otřesná animace, nulová zábava, vykrádání všeho, co se dá. Předpokládám, že hlavním motivem k natočení tohohle děsu byly prachy. Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. Je neuvěřitelné, že něco z roku 1940 může být o tolik lepší, než něco o padesát let starší. 0%(18.8.2016)

Rozhodně to nebylo takový jako předchozí doba ale taky jsem se jako malej přikoval k televizi a dodnes mám svůj oblíbený díl v muzeu. Ostatní postavy také nezapadli, Droopy a Dripple s hláškujícím vlkem, kterého dabuje Jan Bruder, měli něco do sebe. Navíc měl tento počin velmi kvalitní soundtrack: "Tom and Jerry Kids, Gotta be there where all the action is."(25.12.2011)